Neler Yeni

15 bin TL klavye, mouse, kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğulcan Erdoğan
Selamlar,

Toplam bütçem yaklaşık 10-15 bin TL, 15 civarına çok çıkmak istemiyorum fakat bu gerçekten kaliteli ve verdiğin paraya tamamen değer tarzında bir ürün olursa bütçeyi yükseltebilirim onun dışında 10 bin TL civarında kalmak istiyorum.
Mouse ve kulaklık kablosuz, klavye kablolu olabilir.

Claw-fingertip arası bir tutuşum var, elim 16-17 cm civarı.

Klavyede sağ üstte ses ayarı zımbırtısı olursa çok güzel olur (varsa bir de minik ekran), bir kere alışınca bırakılmıyor.
Boyutu önemli değil, normalde tam boy kullanıyorum fakat masam küçük olduğundan TKL tarzında daha rahat edebilirim.

Kulaklık konusunda spesifik bir tercihim yok.

Tüm ürünler aynı marka olarak eko set olursa mükemmel olur ki asıl istediğim bu, fakat F/P kısmı çok öne geçerse hepsi farklı marka olabilir.
Yine de önceliğim tüm ekipmanların aynı marka olması.

Şimdiden teşekkürler.

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Onur Can Özdemir
logitech g pro superlight 2 mouse

SteelSeries Arctis Nova 7 kulaklık​

logitech g pro klavye

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Mehmet Aslan
Selamlar,

Toplam bütçem yaklaşık 10-15 bin TL, 15 civarına çok çıkmak istemiyorum fakat bu gerçekten kaliteli ve verdiğin paraya tamamen değer tarzında bir ürün olursa bütçeyi yükseltebilirim onun dışında 10 bin TL civarında kalmak istiyorum.
Mouse ve kulaklık kablosuz, klavye kablolu olabilir.

Claw-fingertip arası bir tutuşum var, elim 16-17 cm civarı.

Klavyede sağ üstte ses ayarı zımbırtısı olursa çok güzel olur (varsa bir de minik ekran), bir kere alışınca bırakılmıyor.
Boyutu önemli değil, normalde tam boy kullanıyorum fakat masam küçük olduğundan TKL tarzında daha rahat edebilirim.

Kulaklık konusunda spesifik bir tercihim yok.

Tüm ürünler aynı marka olarak eko set olursa mükemmel olur ki asıl istediğim bu, fakat F/P kısmı çok öne geçerse hepsi farklı marka olabilir.
Yine de önceliğim tüm ekipmanların aynı marka olması.

Şimdiden teşekkürler.
Kulaklık konusunda bilgim yok başkası önerisin.

Top Bottom