Neler Yeni

15 bin TL Toplama Sistem Tavsiyesi

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
yavuz bulut
Bütçe
15000
Merhabalar ben bu yaz çalışıp pc toplamayi düşünüyorum.ortalama kasa icin 15k bi bütçem olacak sizce nasıl bir sistem toplayabilirim? İçinde istedigim şeylerden birisi nvidia ekran kartı olması ve olabilicek en yuksek seviyede olması cevaplarınızı bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar ben bu yaz çalışıp pc toplamayi düşünüyorum.ortalama kasa icin 15k bi bütçem olacak sizce nasıl bir sistem toplayabilirim? İçinde istedigim şeylerden birisi nvidia ekran kartı olması ve olabilicek en yuksek seviyede olması cevaplarınızı bekliyorum.
Ayrıca eklemeyi unutmuşum yayın açıcak bir seviyede pc olmasını istiyorum eğer oluyorsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Batuhan Kavuk
Hem en yüksek seviye hem de Nvidia ekran kartı olması biraz zor olur. İ5 12400 ve RTX3060 sistem bulabilirsin 15 bin TL bandında. Ben geçtiğimiz hafta SouthPaws sistemi aldım 15K Ryzen 5 5600 + RX 6700XT sistemi. Gerçi şuan zam gelmiş 18K bandında seyrediyor.

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
yavuz bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hem en yüksek seviye hem de Nvidia ekran kartı olması biraz zor olur. İ5 12400 ve RTX3060 sistem bulabilirsin 15 bin TL bandında. Ben geçtiğimiz hafta SouthPaws sistemi aldım 15K Ryzen 5 5600 + RX 6700XT sistemi. Gerçi şuan zam gelmiş 18K bandında seyrediyor.
Amd ekran kartı alıp sistemi iyi bir şekilde kurmayı ben de düşündüm fakat nvidia ekran kartları yayın vs şeyler için daha kullanışlı oldugu için ve arayüzü render kısmı daha başarılı olduğu için rtx almak istiyorum
Peki rtx 3060 ti zorlama şansımız yok mudur bu sistemi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Amd ekran kartı alıp sistemi iyi bir şekilde kurmayı ben de düşündüm fakat nvidia ekran kartları yayın vs şeyler için daha kullanışlı oldugu için ve arayüzü render kısmı daha başarılı olduğu için rtx almak istiyorum
Peki rtx 3060 ti zorlama şansımız yok mudur bu sistemi?
Hocam fırsat beklemen gerek bazen itopyaya geliyor 15k ya 3060 ti .Ya biraz daha bütçe arttır ya da fırsat bekle.

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
yavuz bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fırsat beklemen gerek bazen itopyaya geliyor 15k ya 3060 ti .Ya biraz daha bütçe arttır ya da fırsat bekle.
O zaman ya hazır sistemlerin indirime girmesini beklicez yada @Abdullah Hacıgül abimden bir rtx 3060 ti sistem beklicez 😅
Ama hemen değil ilk once fındıkta çalışmam lazım yaz sonu inşallah

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

Kerem Berk Karakaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kerem Berk Karakaya
donanım arşivinin sistemini bekleyin 12k olacak sistem 3k da indirim olacağını düşünsek 15k lik sistem olur

Top Bottom