Neler Yeni

15 Liraya lahmacun buldum yemeli miyim ? + sınırsız ayran salata(Yarın Foto geliyo tkpte kal)

MythPhantom

80+ Bronze
beyler evin altına bir fırın kapandı zincir bir fırındı yerinede bir fırıncı geldi baya güzel menüleri var 15 TL'ye menüsü var sınırsız ayran sınırsız salata hazır ramazandayız karımı bozmak istemedim yemeli miyim sizce ?
Sen ye bakim 2 gün sonra forumda aktif olmazsan anlarim sorun filan çıkmazsa fırının yerini söylersin bizde geliriz

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
olm aman ha. Arkadaşın dediği gibi güvercin eti daha pahalı kaldı ki ayran ve salata 15₺'yi geçer. bayat falandır zortlarsın

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,981
İsim
uwu
beyler evin altına bir fırın kapandı zincir bir fırındı yerinede bir fırıncı geldi baya güzel menüleri var 15 TL'ye menüsü var sınırsız ayran sınırsız salata hazır ramazandayız karımı bozmak istemedim yemeli miyim sizce ?
alo130 dan şikayet et orayı eğer bir sorun çıkmazsa konum atarsın artık !

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
seyyar lahmacuncusu bile 25 tl'ye veriyo.
İçine azcık koymuştu bu nasıl 15 tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Tarık Emir
olm aman ha. Arkadaşın dediği gibi güvercin eti daha pahalı kaldı ki ayran ve salata 15₺'yi geçer. bayat falandır zortlarsın
Yanlış bilgi vermeyelim ayran sadece geçer salataya gerek bile kalmaz.Benim takıldığım tek nokta bunları yapabileceği en kötü şeylerle yapsa bayat falan olsa yine 15 tl yi geçer bence doğruluk payı yok

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can Doruk Timur
Arkadaşlar belki kıymayı üflemiştir nereden biliyorsunuz bu arada konum atsana kanka bende geleyim açlıktan ölecem 8 günlük makarnayı yedim daha az önce

pc ustasi1

80+ Silver
alo130 dan şikayet et orayı eğer bir sorun çıkmazsa konum atarsın artık !
atarım tabi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen ye bakim 2 gün sonra forumda aktif olmazsan anlarim sorun filan çıkmazsa fırının yerini söylersin bizde geliriz
toplanalım hatta forumla gideriz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Menü resmini atmadan inanmam
sokağa çıkarım atarım bak

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
bazen hayrına işleten yerler olabiliyor. ama hayrına da olsa bile 15 tl acayip ucuz. ya kıymayı koklatıyor ya da başka bir şeyler var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,229
Üyeler
146,665
Son üye
SuluMelon
Top Bottom