Neler Yeni

15 Yaşındayım 100 kiloyum kilo vermek istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Melih Salih
Merhaba bugün çarşıda bayram için kıyafet denerken XXXL pantolonların dar geldiğini gördüm artık bıktım çevrem ailem herkes bana farklı bakıyor bir tane kız arkadaşım bile yok arkadaşlarım dalga geçiyor kilo ver kilo da veremiyorum spora gidecek diyetisyene gidecek param yok ve nefsime hakim olamıyorum ne yapmalıyım

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

bado6100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ahmet Oz
Merhaba arkadaşım, bu bir matematik işi. Bir gün boyunca alman gereken kalori miktarından daha fazla kalori alırsan kilo alırsın.
Spor yapmak için illa spor salonuna gitmek zorunda değilsin. Çık dışarı hafif tempolu yürü ya da koş. Bunu da mı yapamıyorsun ev içerisinde basit bir sandalye ile bile yapabileceğin bir sürü hareket var. Özetle parasızlığı diyetisyene bahane edebilirsin ama spora asla edemezsin.
Ve en önemlisi nefsine hakim olacaksın başka yolu yok. 15 yaş harika bir yaş keşke senin yaşında olabilsem elimde ne var ne yok verirdim senin yaşına dönmek için, neyse, dik dur, kararlı ol. Bu yaşlarda kilo vermek çok kolay. Boğazını tut.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
Merhaba bugün çarşıda bayram için kıyafet denerken XXXL pantolonların dar geldiğini gördüm artık bıktım çevrem ailem herkes bana farklı bakıyor bir tane kız arkadaşım bile yok arkadaşlarım dalga geçiyor kilo ver kilo da veremiyorum spora gidecek diyetisyene gidecek param yok ve nefsime hakim olamıyorum ne yapmalıyım
diyetisyene gerek yok az nefsine hakim ol yeter zaten.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,491
İsim
MehmedVII
9'dayken bir kıza aşık olmuştum o zaman koronadan dolayı baya kilo almış durumdaydım. Evde de sadece 1 çift dambıl vardı. YouTube'dan bazı yerler takip ederek her gün veya 2 güne bir düzenli olarak kardiyo, biceps, triceps, bacak ve göğüs çalıştım. Aman aman bir şey olamasam da kilo almamı durdurmuştum. Kahvaltı ve 3-5 arası olmak üzere 2 öğün yemek yiyordum. Kahvaltılar dışında ekmek tüketmezdim. Cips, çikolata(bitter hariç) tüketmezdim. Çok uzun sürmese de ekmeksiz kahvaltılar da yaptım. Supplement, kreatin, protein tozu kullanmadım. Kaynamış yumurta yememi yükselttim. Çok şükür şimdi 175-176 boya 73-74 kiloyum.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,272
İsim
C Ş
Kısaca çözüm şu:
Az yiyeceksin, az kalorili şeyler yiyeceksin,
Çok hareket edeceksin, hareketlerini hızlı yapacaksın ve kafa yoracak şekilde düşüneceksin.
Beyin en çok enerjiyi harcayan organdır.

SeryXS

80+ Bronze
yine sen iyisin yeğenim 14 yaşında 140 kilo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,770
Üyeler
153,936
Son üye
esquirex