Neler Yeni

150-200 TL macrolu mouse önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yekta Barış KURU
Eski faremin sol click tuşu bozuldu. Normalde Rampage'ın 100 TL'nin altında bir faresini alırdım. Fakat babam arkadaşlarına soruşturduğunda macro programının özelleştirmesi için Logitech G300S almasını söylemiş (Knight Online oynuyor). Bu da almışken daha kaliteli bir şey alabileceğim anlamına geliyor. Açıkçası G300S almak istemiyorum, daha önce deneyimlediğimde malzemesi biraz kalitesiz geldi ve küçüktü. Macrosunda ayrıntılı ayar yapabileceğim, güzel bir mouse önerisi bekliyorum. Tutuş şeklim genellikle claw grip.

GodlyPain

80+ Bronze
GamePower Bane Kullanıyorum. Şuanda Piyasada 80 TL Civarı. Güzel Tasarımlı Elverişli Fiyatı Güzel Bir Mouse Diyebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yekta Barış KURU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GamePower Bane Kullanıyorum. Şuanda Piyasada 80 TL Civarı. Güzel Tasarımlı Elverişli Fiyatı Güzel Bir Mouse Diyebilirim
Dostum, normalde 100 TL altı f/p bir ürün almayı düşündüğümü fakat bütçemin arttığını belirtmiştim. Yine de teşekkürler.

GodlyPain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yekta Barış KURU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GamePower Bane Macro Özelleştirilebilir...
Yanlış anladın dostum, ben özelleştirilemez demedim ki. Durum şu ki bütçem daha iyisine el verirken neden belirtilen ürünü alayım? En basitinden önerdiğiniz farenin abisi Ursa'yı almam daha iyi olur.

GodlyPain

80+ Bronze
Yanlış anladın dostum, ben özelleştirilemez demedim ki. Durum şu ki bütçem daha iyisine el verirken neden belirtilen ürünü alayım? En basitinden önerdiğiniz farenin abisi Ursa'yı almam daha iyi olur.
Evet, Mesajınızı Tam Okumamıştım. Kusura Bakmayın Efendim

mahmutdrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahmut Duras
Logitech g102 prodigy klasik tarzda bir gaming mouse 8000dpi

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
steel series rival 300s mükemmel bi maus fiyati tam 200 dü trendyolda suanda 250 tl ama 200 e düşerse direk almani tavsiye ederim macro atanabilir özellikle cs go oynuyosan tadindan yenmez

H4C1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Dinç
Eğer gerçekten delikanlı macrolu bi mouse arıyorsan,Bloody markasını öneririm sana.Adamların macro anlayışları çok farklı.Şöyle anlatayım ,rust diye bir oyun var bloody mouslerin hepsini oyundan banladı daha doğrusu bloody marka mouseyle oyuna giremiyorsun ama onun dışında başka bi oyunda engel teşkil etmiyor.Banlanmasının tek sebebi oyun bunun makro olup olmadıgı anlayamıyor.Kaliteli macro mouse istiyorsa bloody.2 mousem var biri razer biri bloody ,ihtiyacıma göre değiştiriyorum.Yardımcı olabilmişimdir umarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Burak ŞAHİN
Eski faremin sol click tuşu bozuldu. Normalde Rampage'ın 100 TL'nin altında bir faresini alırdım. Fakat babam arkadaşlarına soruşturduğunda macro programının özelleştirmesi için Logitech G300S almasını söylemiş (Knight Online oynuyor). Bu da almışken daha kaliteli bir şey alabileceğim anlamına geliyor. Açıkçası G300S almak istemiyorum, daha önce deneyimlediğimde malzemesi biraz kalitesiz geldi ve küçüktü. Macrosunda ayrıntılı ayar yapabileceğim, güzel bir mouse önerisi bekliyorum. Tutuş şeklim genellikle claw grip.

utkuversus

80+ Bronze
Centaur kenarlarında fazla pislik biriktiriyor ve maksimum ederi 70TL. Kullandığım süre zarfınca memnun kaldım ama kusura bakmasın kimse 130TL tek başına ikiye katlar o fareyi. Segment bilgisayarın elinde kalmamış olacak ki OverPriced satıyorlar fareyi.

TUNC3L

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Özgür Can Tuncel
Logitech G300s G102 Game Power Ursa .

Top Bottom