Neler Yeni

150 tl lik kulaklık

ahmetumut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ahmet
gamepower magnus onerildi rampage onerildi 150 max oyuncu kulaklığı önerisi olan varmı bu arada mikrofonu kaliteli olması önemli benim içib iyi forumlar

Nyan_Chicken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Nyan_Chicken
Magnustan başka çok alternatifin yok gibi

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
gamepower magnus onerildi rampage onerildi 150 max oyuncu kulaklığı önerisi olan varmı bu arada mikrofonu kaliteli olması önemli benim içib iyi forumlar

Gamepower magnus alma hocam bak aldım RGB aydınlatması çalışmamaya başladı tamam dedim bir şey olmaz dedim ondan sonra kulaklıktan sesler sağdan geliyor onuda kablolar ile bir şekilde halletim ondan sonra mikrofon çalışmadı git adam gibi parayı verin daha iyisini yeni kulaklık alınca bu kulaklığı param parça edecem o kadar sinirliyim şu anda

ahmetumut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepower magnus alma hocam bak aldım RGB aydınlatması çalışmamaya başladı tamam dedim bir şey olmaz dedim ondan sonra kulaklıktan sesler sağdan geliyor onuda kablolar ile bir şekilde halletim ondan sonra mikrofon çalışmadı git adam gibi parayı verin daha iyisini yeni kulakben olsam duzeltmek yerine iade ederdim cunku aynu selık alınca bu kulaklığı param parça edecem o kadar sinirliyim şu anda
ben olsam iade ederdim cunku aynu sey james donkyedede basıma geldı ama iade ettim bir mouse aldıgım ıcın butcem kısıtlı eğer kotu bır kulaklkık sa soyleyın de baska kulaklık alayım

wolfman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
wolfman

ahmetumut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ahmet
biraz daha para koyup buna bakabilirsiniz
amazonda cuma gunu ındırım varmıs doğruddur dımı

OğuzKağan08

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Hocam bu bütçede güzel bir kulaküstü bulamazsın bütçeyi biraz aşıp Inca IGK-X7 öneririm mikrofonu ve sesi kaliteli aşamazsan kaliteli bir kulakiçi bak.

ahmetumut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ahmet
tamam saol un bu iki kulaklığada ndirimde bakacagım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu bütçede güzel bir kulaküstü bulamazsın bütçeyi biraz aşıp Inca IGK-X7 öneririm mikrofonu ve sesi kaliteli aşamazsan kaliteli bir kulakiçi bak.
rampage x jammer alınır mı? beki

OğuzKağan08

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
tamam saol un bu iki kulaklığada ndirimde bakacagım
Mesaj otomatik birleştirildi:

rampage x jammer alınır mı? beki
İlk defa duydum bilgim yok kulaklıkla ilgili.
Önermem dediğim gibi ya iyi bir kulakiçi bakın ya da bütçeyi arttırın bu bütçede alacağınız kulaküstü sizi üzer.

ahmetumut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ahmet
İlk defa duydum bilgim yok kulaklıkla ilgili.
Önermem dediğim gibi ya iyi bir kulakiçi bakın ya da bütçeyi arttırın bu bütçede alacağınız kulaküstü sizi üzer.
hocam ama su anda butcem cok kısıtlı cunku babam işe gidemiyor pozitif oldugundan dolayı normal bır kulaklık ıstıyorum sız iyi onerin demiyorum sadece f/p bir urun olsun diyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,857
Üyeler
151,961
Son üye
burakerzz
Top Bottom