Neler Yeni

15000 TL kadar anakart ve uyumlu işlemci tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Gökhan Ünal
Arkadaşlar merhaba yeni sistem toparlatacagim 4070 serisi ekran kartı almayı planlıyorum önce anakart ve işlemci alacağım. 15000 er bin kadar tavsiye rica ediyorum

Son düzenleme:

euro

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba yeni sistem toparlatacagim 4070 serisi ekran kartı almayı planlıyorum önce anakart ve işlemci alacağım. 15000 TL kadar tavsiye rica ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Gökhan Ünal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yorumunuz için teşekkür ederim. Benim baktığım MSI pro H610 vb kartlardi. Almışken iyi bir şey alayım 5 yıl arkama bakmiyim diye düşünüyorum. Anakart ve işlemci için bütçem 25 civarı. Bu kart ile söylediğim kart arasında çok fark yok mu dersiniz yada o tarz bir şey önerir misiniz. Birde ddr4 mu ddr5 mi almalıyım

• Beğen
Reaksiyonlar: euro

euro

80+ Bronze
Yorumunuz için teşekkür ederim. Benim baktığım MSI pro H610 vb kartlardi. Almışken iyi bir şey alayım 5 yıl arkama bakmiyim diye düşünüyorum. Anakart ve işlemci için bütçem 25 civarı. Bu kart ile söylediğim kart arasında çok fark yok mu dersiniz yada o tarz bir şey önerir misiniz. Birde ddr4 mu ddr5 mi almalıyım
5 yıl gibi uzun bir süre için DDR5 öneririm. Sonuçta 1.5-2 yıl değil. Arkadaşın attığıda iyi size kalmış AMD veya İntel olması istiyorsanız oyun&render testlerine bakarak karar verebilirsiniz.

Top Bottom