Neler Yeni

1500TL Kulaklık Önerisi

liquorr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Xx xx
Bütçe
1500
Merhabalar, aklımda 3 adet ürün var. Bütçeyi biraz aşıyor ama Razer BlackShark V2 X, Hyperx cloud stinger 2 ve SteelSeries Arctis Nova 1. Sizce hangisi alınmalı? Başka bu bütçede öneriniz nedir. şimdiden teşekkürler.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Arda doğan
Razer blackshark v2x sürücün ne kadar iyiyse o kadar güzel net ses verir biraz bass yoğunluklu güzel bir kulaklık kutu içeriği ve ürün premium hissiyat veriyor ki kaliteli bir malzemeye sahip hafif kablosu kolay kolay karışmaz yapıda mikrofonda iyi pedleri terletmiyor tek bir sorunu var dışa biraz fazla ses veriyor

liquorr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Xx xx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer blackshark v2x sürücün ne kadar iyiyse o kadar güzel net ses verir biraz bass yoğunluklu güzel bir kulaklık kutu içeriği ve ürün premium hissiyat veriyor ki kaliteli bir malzemeye sahip hafif kablosu kolay kolay karışmaz yapıda mikrofonda iyi pedleri terletmiyor tek bir sorunu var dışa biraz fazla ses veriyor
Hocam dışarıya ses vermesi benim için fazla önemli bi durum değil, mikrofonu kaliteli olması yeterli. Sizce BlackShark bu gereksinimleri karşılar mı? Başka hangi kulaklıkları tercih edebilirim? B450 ana kart kullanıyorum.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Arda doğan
Hocam dışarıya ses vermesi benim için fazla önemli bi durum değil, mikrofonu kaliteli olması yeterli. Sizce BlackShark bu gereksinimleri karşılar mı? Başka hangi kulaklıkları tercih edebilirim?
Kaliteli malzemeye ve güzel sese sahip 7.1 özelliğide iyi mikrofonda iyi al derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Veredestein
SteelSeries Arctis Nova 1 Beyaz var hocam bende kutu mevcut 1300 e bırakırım sana düşünürsen

ErkanOCAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Erkan
Merhabalar, aklımda 3 adet ürün var. Bütçeyi biraz aşıyor ama Razer BlackShark V2 X, Hyperx cloud stinger 2 ve SteelSeries Arctis Nova 1. Sizce hangisi alınmalı? Başka bu bütçede öneriniz nedir. şimdiden teşekkürler.
Razer Blackshark v2 iyidir kablosuz düşünürsen razer opus x bakabilirsin arada o fiyatlara düşüyor

Gurkanpiro

80+ Gold
hocam v2x kullanıyorum ve onermıyorum kablosu sureklı dolanıyor kulaklık gıcırdıyor bildigin

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Arda doğan
hocam v2x kullanıyorum ve onermıyorum kablosu sureklı dolanıyor kulaklık gıcırdıyor bildigin
Ustam bende hiç gıcırdamıyom ve dolanmıyor ben direk yasanın yan8ndan alıyom kafamla beraber geliyor gidiyor pek sorun olmuyor bende ama sizce oluyorsa could 3 öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
980,606
Üyeler
155,132
Son üye
Tarnished