Neler Yeni

Çözüldü✓ 150K PC TOPLAMA(SADECE KASA ÇEVRE BİRİMLERİ İÇİN AYRI BÜTÇEM VAR)

Yeni atandım çocukluğumdan beri toplamak istediğim pcyi toplamak istiyorum. Çevre birimleri dışında 150 bin TL bütçem bulunuyor(bankadan 24 ay taksitli kredi çektim). Bana beyaz konsept hazır sistem veya parça önerebilirmisiniz. Kasa için geçenlerde hyte y70 lcd ekranlı bir kasa görmüştüm bu tarzda daha uygun ekranlı kasa varsa onlar daha ok gibi olur. yardımcı olabilecek var mı?

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
Yeni atandım çocukluğumdan beri toplamak istediğim pcyi toplamak istiyorum. Çevre birimleri dışında 150 bin TL bütçem bulunuyor(bankadan 24 ay taksitli kredi çektim). Bana beyaz konsept hazır sistem veya parça önerebilirmisiniz. Kasa için geçenlerde hyte y70 lcd ekranlı bir kasa görmüştüm bu tarzda daha uygun ekranlı kasa varsa onlar daha ok gibi olur. yardımcı olabilecek var mı?

umarım o kadar parayı pcye gömdüğünüz için pişman olmazsınız.

toplam: 149k

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

Bence bu kadar para verip te hava soğutucu almasın. Sıvı soğutucu daha iyi olur .
Önerdiğiniz soğutucu da soğutur ama bu kadar pahalı sistemde görünüş daha önemli bence .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta o kasada olmamış o sisteme .
Akvaryum olarak nzxt h9 elite veya flow .
Konu sahibinin bahsettiği kasa 20 k aşırı gereksiz . Onun yerine lcd ekranı olan soğutucu olsa daha iyi olur .

• Konu Sahibi Konu Sahibi

beyaz konsept olsun demiştm ama sorun değil eline sağlık ha bide o kasa bu bütçeye olmaz gibi dostum şu tarz(altta bıraktım) daha çok hoşuma gidiyor

Bence bu kadar para verip te hava soğutucu almasın. Sıvı soğutucu daha iyi olur .
Önerdiğiniz soğutucu da soğutur ama bu kadar pahalı sistemde görünüş daha önemli bence .

Hatta o kasada olmamış o sisteme .
Akvaryum olarak nzxt h9 elite veya flow .
Konu sahibinin bahsettiği kasa 20 k aşırı gereksiz . Onun yerine lcd ekranı olan soğutucu olsa daha iyi olur .
yok hoşuma gitti hocam o ekran peki h9 elite ön camına ona uygun bir ekran bulup sonradan ekliyemezmiyim

Ekler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    27.8 KB · Hit: 68
  • images.jpeg
    images.jpeg
    25.5 KB · Hit: 65

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
beyaz konsept olsun demiştm ama sorun değil eline sağlık ha bide o kasa bu bütçeye olmaz gibi dostum şu tarz(altta bıraktım) daha çok hoşuma gidiyor

yok hoşuma gitti hocam o ekran peki h9 elite ön camına ona uygun bir ekran bulup sonradan ekliyemezmiyim
Ben 3.5 inc siparis ettim . Henüz gelmedi gelse gösterirdim. 5 inc olanı da alabilirsiniz . Kasanın içine monte edilebilir .
Yada dediğim gibi lcd ekranli sıvı soğutma alabilirsiniz.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
569,20TL 57%OFF | Yeni 3.5 inç IPS TYPE-C ikincil ekran bilgisayar CPU GPU RAM HDD MonitorUSB ekran serbestçe AIDA64 için

• Konu Sahibi Konu Sahibi

14900 kf daha iyi değil mi?
hayalim de ki pc için az bile çok çalıştım 6 yıldır hiç sosyalleşmedim sürekli ders çalıştım sonunda hemşire oldum ve hayalimi gerçekleştireceğim

Ben 3.5 inc siparis ettim . Henüz gelmedi gelse gösterirdim. 5 inc olanı da alabilirsiniz . Kasanın içine monte edilebilir .
Yada dediğim gibi lcd ekranli sıvı soğutma alabilirsiniz.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
569,20TL 57%OFF | Yeni 3.5 inç IPS TYPE-C ikincil ekran bilgisayar CPU GPU RAM HDD MonitorUSB ekran serbestçe AIDA64 için
biraz daha uzun olanı tam istediğim gibi olur. hangi kategori de bulabilirim?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
14900 kf daha iyi değil mi?
hayalim de ki pc için az bile çok çalıştım 6 yıldır hiç sosyalleşmedim sürekli ders çalıştım sonunda hemşire oldum ve hayalimi gerçekleştireceğim

biraz daha uzun olanı tam istediğim gibi olur. hangi kategori de bulabilirim?
Cpu lcd ekran olarak aratirsaniz çıkar. Alacaksanız çok siparis edilenden alın.

Artarof

80+ Bronze
kaç gb ssd lazım?

Artarof

80+ Bronze

fiyati,2121791587.html

böyle 158K tutuyor. Bence bu kasa gereksiz pahalı. Yarı fiyatına yine her tarafı cam kasa alınabilir.

Kasa alternatifleri olarak;

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Musa Topçu

LCD ekran yapımı videoları var YouTube da kendin yaparsan daha ucuza gelir

149k tutuyor
Bence render vs. İçin değil de sadece oyun oynamak için alıcaksan 4090 yerine başka ekran kartı alman daha iyi olur

Beyaz sistem istediğin için seçenekler kısıtlanıyor

LCD ekran yapımı videoları var YouTube da kendin yaparsan daha ucuza gelir

149k tutuyor
Bence render vs. İçin değil de sadece oyun oynamak için alıcaksan 4090 yerine başka ekran kartı alman daha iyi olur

Beyaz sistem istediğin için seçenekler kısıtlanıyor

fiyati,2121791587.html

böyle 158K tutuyor. Bence bu kasa gereksiz pahalı. Yarı fiyatına yine her tarafı cam kasa alınabilir.

Kasa alternatifleri olarak;

çok teşekkür ederim cevaplarınızı görmemişim nöbetten dönmüştüm çok yorgundum aşırı beğendim asusun gt502 beyaz kasası mükemmel zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,238
Üyeler
141,264
Son üye
Sevgi Benli
Top Bottom