Neler Yeni

Öneri 15K LAPTOP ÖNERİSİ VERİR MİSİNİZ !?

soul

80+ Silver
Göreceli; ben panele para vermem. Kasa içi önemli. Oyunda fps yi bana veren parça panel değil.
Video edit yaparken işlemi kısa sürede yapmamı sağlayanda panel değil.
Tv de yüksek çözünürlükte oyun keyfini sana panel değil; konsolun gücü veriyor. Pes vallahi; panel lobisini de gördük.🤭
Yine boş bir yorum. Neyse

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,870
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

TİTAN.

80+ Platinum
Bunu al hocam eğer mühendislik vs değil de günlük işlerse macbook benzeri yapılmış uzun şarjlı güzel ekranlı en f/p cihaz
Maalesef bütçeyi çok aşıyor hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

TN panel

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Sen boşver; boşu doluyu da. Etikete ve ekrana ; vasat cihazlar için vatandaşın parasını harcatma.
Ayna mı bu panel ; karşısına geçip, ayna ayna söyle bana benden güzeli var mı bu dünya da deyip; teselli mi olacak vatandaş? 🤭

• Hahaha
Reaksiyonlar: soul

soul

80+ Silver
Sen boşver; boşu doluyu da. Etikete ve ekrana ; vasat cihazlar için vatandaşın parasını harcatma.
Ayna mı bu panel ; karşısına geçip, ayna ayna söyle bana benden güzeli var mı bu dünya da deyip; teselli mi olacak vatandaş? 🤭
Arkadaş senden benden bilgili, kimden öneri alacağını iyi bilir. Daha fazla uzatmadan ikile buradan.

burakxsrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Burak azgın
Bunu al hocam eğer mühendislik vs değil de günlük işlerse macbook benzeri yapılmış uzun şarjlı güzel ekranlı en f/p cihaz
Psikoloji okuyor ama aktif sunum filan yapıyor articulate kullanıyor uzun soluklu bir bilgisayar olsun istiyorum. Ben bu ikisi arasında düşünüyordum

Ekler

• Screenshot_2024-01-29-20-17-53-022_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2024-01-29-20-17-53-022_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    660.9 KB · Hit: 29
  • Screenshot_2024-01-30-00-31-59-273_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-01-30-00-31-59-273_com.whatsapp.jpg
    448 KB · Hit: 31

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,632
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Göreceli; ben panele para vermem. Kasa içi önemli. Oyunda fps yi bana veren parça panel değil.
Video edit yaparken işlemi kısa sürede yapmamı sağlayanda panel değil.
Tv de yüksek çözünürlükte oyun keyfini sana panel değil; konsolun gücü veriyor. Pes vallahi; panel lobisini de gördük.🤭
Panel iç bileşenler kadar önemli özellikle laptopta çünkü heryere taşırken o ekranı değiştiremiyoruz birdaha TN alıp pişman olmaktansa IPS alıp yoluna devam etmesi daha mantıklı eski laptopumda SVA panel vardı yani VA panel şuanki tn panel monitörümden kat kat daha iyidi görüntüsü

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Sen insanlara hitap şeklini düzelt bence. Egon tavan yapmış. Burası bilgi yarışması değil; bilgi yarıştırmıyoruz.

soul

80+ Silver
Sen insanlara hitap şeklini düzelt bence. Egon tavan yapmış. Burası bilgi yarışması değil; bilgi yarıştırmıyoruz.
Adamına göre muamele denir. Hitap değil yani en azından benim için.

Top Bottom