Neler Yeni

Öneri 16.500 TL ye kadar laptop önerisi

Techno08

80+ Gold
garanti,iade konusunda herhangi bir problem yaşadığımda bir sıkıntı çıkarır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve ilk kez böyle bir marka duydum

bunu tavsiye etmiyorum kasası pek iyi değil. Garanti konusunda sıkıntı olmaz ama.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Yşamazsın
garanti,iade konusunda herhangi bir problem yaşadığımda bir sıkıntı çıkarır mı?

ve ilk kez böyle bir marka duydum

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar

normalde bunun gibi bir laptop almayı düşünüyorum ama tr de en az 19 20 bin liralar. yurt dışından alınca konunun başında da sorduğum gibi garanti iade konusunda ne gibi sıkıntılar yaşarım?

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar

normalde bunun gibi bir laptop almayı düşünüyorum ama tr de en az 19 20 bin liralar. yurt dışından alınca konunun başında da sorduğum gibi garanti iade konusunda ne gibi sıkıntılar yaşarım?
yada 1-2 hafta daha bekleyip bela monsterın driver ve anakart problemini halletmelerini beklemek zorunda kalıcam gibi

Techno08

80+ Gold
Isınma konusunda şikayet görmedim kontrol etmek gerekiyor

ya bende görmedim aslında da sıcak havayı ekrana doğru üflemesi pek hoşuma gitmedi. Kasa kalitesi olarak da pek başarılı değil en azından bu fiyata HP omen varken pek tavsiye etmem de daha ucuz olsa alınabilir.

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar
ya bende görmedim aslında da sıcak havayı ekrana doğru üflemesi pek hoşuma gitmedi. Kasa kalitesi olarak da pek başarılı değil en azından bu fiyata HP omen varken pek tavsiye etmem de daha ucuz olsa alınabilir.
1 ay önce felan hp alıcaktım akşam siteye girdiğimde 17 inç stokta kalmamıştı bi türlü nasip olmadı omen kullanmak..

yokmudur başka önerisi olan. yurtdışından bilgisayar almış bi arkadaş konuya gelse çok güzel olur aydınlatır beni..

Son düzenleme:

Techno08

80+ Gold
1 ay önce felan hp alıcaktım akşam siteye girdiğimde 17 inç stokta kalmamıştı bi türlü nasip olmadı omen kullanmak..

yokmudur başka önerisi olan. yurtdışından bilgisayar almış bi arkadaş konuya gelse çok güzel olur aydınlatır beni..

17.3 takıntınız yoksa hp omen tavsiye ederim. Normalde 16 bin liraya acer predator vardı rtx 2070 ve 17.3 olanı ama stoğu bitmiş.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç

alınabilir bence attığınız laptop,sitede güvenilir zaten.

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar
alınabilir bence attığınız laptop,sitede güvenilir zaten.
garanti kısmı problem benim için bir bilgin varmıdır? şanssızlık konusunda üstadım bişey çıktığında ilk 14 gün 1 ay v.s iade etme şansım varmı?

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
garanti kısmı problem benim için bir bilgin varmıdır? şanssızlık konusunda üstadım bişey çıktığında ilk 14 gün 1 ay v.s iade etme şansım varmı?
İade kısmını tam bilemiyorum ama bir sıkıntı olduğunda gönderebilirsiniz diye düşünüyorum.Biraz uzun sürer ama gönderebilirsin garantiye.İsterseniz konu açın bununla ilgili aynı yerden alan varsa yardımcı olacaklardır

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,537
Üyeler
153,250
Son üye
testere
Top Bottom