Neler Yeni

20 bin bütçe fp telefon önerisi

monatera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
Bütçe
20000
Biliyorum biraz zor ama bütçem bu. Ağırlıklı olarak oyun oynayacağım.

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Arda

bakabilirsin, sadece oyun değil genel anlamda da uzecegını düşünmüyorum kamera vs
Samsung Galaxy S21 FE 5G 2.Nesil Akıllı Cep Telefonu, 8 GB RAM, 128 GB Hafıza, Snapdragon 888 İşlemcili, Koyu Gri (Samsung Türkiye Garantili) https://amzn.eu/d/0g7UAtGC al snapdragonlu modeli bu oyunlarda da cok iyi performans sunar. Samsung un kendi islemcisi ısinıyor. Kullandigimdan biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumlarda FE serisi almayin dediler doğru mudur?
Hocam düzleriyle arasinda fiyat farki fazla ben kullanıyoeum gayette alını ama dedigim gibi alicaksaniz s21 fe snapdragonlu modelini alin attigim linktekine bakabilirsjniz.

monatera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung Galaxy S21 FE 5G 2.Nesil Akıllı Cep Telefonu, 8 GB RAM, 128 GB Hafıza, Snapdragon 888 İşlemcili, Koyu Gri (Samsung Türkiye Garantili) https://amzn.eu/d/0g7UAtGC al snapdragonlu modeli bu oyunlarda da cok iyi performans sunar. Samsung un kendi islemcisi ısinıyor. Kullandigimdan biliyorum.

Hocam düzleriyle arasinda fiyat farki fazla ben kullanıyoeum gayette alını ama dedigim gibi alicaksaniz s21 fe snapdragonlu modelini alin attigim linktekine bakabilirsjniz.
Hocam butcemi biraz daha genislettim başka oneriniz var midir

Hocam butcemi biraz daha genislettim başka oneriniz var midir
alınmayacak kadar değil ama s21 den farklı tabi

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Oyun oynayacaksan en iyi seçenek Poco X6 Pro. PUBG' de 120 FPS desteğide alıcak yakın zamanda

Top Bottom