Neler Yeni

16 yaşında saç köşelerinde abartı dökülme

16 yaşındayım eskiden sacin dökülmesini cok umursamazdim ama artik abarti sekilde farkedilecek kadar köşeler dokulmeye basladi yavaş yavaş. Büyük ihtimalle stresden oldugunu dusunuyorum. Abarti streslide degilim bilmiyorum. Bunun bir tedavisi veya ilacı gibi bir şey varmıdır
Bu adam aynı ben

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yunus Emre Arslan

merting

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
mert
Hocam artık çözümü var kafana takma rahat ol benimde dökülüyor topluca ektiririz uyguna gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Tnc öz
16 yaşındayım eskiden sacin dökülmesini cok umursamazdim ama artik abarti sekilde farkedilecek kadar köşeler dokulmeye basladi yavaş yavaş. Büyük ihtimalle stresden oldugunu dusunuyorum. Abarti streslide degilim bilmiyorum. Bunun bir tedavisi veya ilacı gibi bir şey varmıdır
saçkıran olabilir doktora gitmeni tavsiye ederim

Farex

80+ Silver
Babaminda 35 yaşlarına kadar saclari dökük değildi fakat artık malum evleri gecindirmek dahada zorlastigindan beri saclari dokuldu..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasil yavaslatabilirim
Bitkisel şeyler satan tanıdığım var bizzat bende kullanıyorum özel şampuan ve yağ var onları kullanıyorum bursada isen yeri söyleyebilirim.

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
sabri reis
kelleşme yavaşlatılabiliyor ama engellenemez onun dışında saç ektirebilirsin veya protez saç kullanabilirsin

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yunus Emre Arslan
Bitkisel şeyler satan tanıdığım var bizzat bende kullanıyorum özel şampuan ve yağ var onları kullanıyorum bursada isen yeri söyleyebilirim.
istanbuldayım :)

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yunus Emre Arslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
dogukan özaydınlı
Babaminda 35 yaşlarına kadar saclari dökük değildi fakat artık malum evleri gecindirmek dahada zorlastigindan beri saclari dokuldu..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasil yavaslatabilirim
kardom saç dökülmesine karşı şampuanlar ve spreyler var ben suan ıcın clear pro kullanıyorum bir araştır dene bendede var sol tarafta önüne geçemesem bile yavaşlasın diyede sana baska bir tavsiyem doktora git birde doktora danış daha gençsin

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yunus Emre Arslan
kardom saç dökülmesine karşı şampuanlar ve spreyler var ben suan ıcın clear pro kullanıyorum bir araştır dene bendede var sol tarafta önüne geçemesem bile yavaşlasın diyede sana baska bir tavsiyem doktora git birde doktora danış daha gençsin
gideceğim yakında teşekkürler

Top Bottom