Neler Yeni

1600-1900Tl arası en mükemmel kulaklık

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar sorum başlıkta bana bu fiyat bandında en kaliteli kulaklığı söylermisiniz USB girişli olsun lütfen benim aklimda bunlar var önerilerinizi bekliyorum

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Arkadaşlar sorum başlıkta bana bu fiyat bandında en kaliteli kulaklığı söylermisiniz USB girişli olsun lütfen benim aklimda bunlar var önerilerinizi bekliyorum

Magnus v2 200tllik kulaklık stoğu olmadığından o kalmış. Benim önerim Blackshark V2X bu bütçede en iyisi o olacaktır. USB girişli değil ama sizin attıklarınız da usb değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Magnus v2 200tllik kulaklık stoğu olmadığından o kalmış. Benim önerim Blackshark V2X bu bütçede en iyisi o olacaktır. USB girişli değil ama sizin attıklarınız da usb değil.
USB hocam magnusu çıkaralım Logitech usb 3.5jak razer v3x var oda usb

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Mehmet
Hocam attıklarınızın 1 i 3.5 jak girişli zaten bu bütçede usb nin pek bir mantığı yok çünkü ses kartlı bulma olasılığınız çok düşük en iyi tercih
bu ikisi olacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Hocam attıklarınızın 1 i 3.5 jak girişli zaten bu bütçede usb nin pek bir mantığı yok çünkü ses kartlı bulma olasılığınız çok düşük en iyi tercih
bu ikisi olacaktır
Hocam yani usb li her kulaklığın içinde ses kartı olmuyor mu birde bu attığınızda varmi bide razer v3x iyi değilmi o usb

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
Belirttiğiniz bütçenin az altında kalıyor fakat usb girişli çok f/p ürün. Gamepower markasını pek önermezler ama kulaklık konusunda gerçekten çok başarılı marka tavsiye ederim. Birde kizaru modeli var güzel kulaklıklar. 4 yılı aşkın süredir mihawk modelini kullanıyorum tavsiye ederim hocam markayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mikrofon kalitesi olarak abarmıyorum piyasanın en iyisi diyebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Belirttiğiniz bütçenin az altında kalıyor fakat usb girişli çok f/p ürün. Gamepower markasını pek önermezler ama kulaklık konusunda gerçekten çok başarılı marka tavsiye ederim. Birde kizaru modeli var güzel kulaklıklar. 4 yılı aşkın süredir mihawk modelini kullanıyorum tavsiye ederim hocam markayı
Yok be hocam pek beğenmedim benim anakartım giriş seviyesi ondan usb girişli istiyorum ama yok bi razer V3X gamepower kizaru var dediğiniz gibi başkada bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu ikisi olacaktır
Razer v2x de anakartı giriş seviyesi olanlar pek iyi yorum yapmıyorlar benimde giriş seviyesi ondan v3x baltim oda petler flan dandik diyorlar

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
linkini verdiğim kulaklık usb girişli kizarunun bir üst modeli tabi son karar sizin

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler
156,861