Neler Yeni

1600 TL Gaming Koltuk Önerisi

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Evet bu. Bendeki sarı ve ben aldığım zamanlar yastığı yoktu
Hocam ben bir koltuk aldım. 1275 TL bugün gelecek ve inceleme yazacağım ve istersen onu alabilirsin.
Boyum 183 civarı ve kilo 55 ama hala sırt kısmında yer var. xDrive önermem. Fiyatlar çok uçuk. Ben kullandım bir ara ama sattım sonra çünkü çok terletti ve beğenmedim. Kısa geldi boyu. Hele benim gibi sıcak bir yerde isen hiç alma. Bunu aldım ben.
İsim de yazdırabiliyorsun ve güvenilir aynı zamanda müşteri ilişkileri çok iyi ve kibarlar
@LordHasan hocam @Phenoma hocamın incelemesini bekleyeyim onu da düşünebilirim cheap sonuçta :) Bu arada @LordHasan ayaklık kısmı plastik mi metal-demir falan mı?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
sarısı da güzelmiş ama sanırım ben beyaz alacağım :) Teşekkürler. Keşke sizin zamanınızda da yastığı olsaydı :(
Çok takmıyorum yastığı ya böyle de rahat :D
Odama sarı renk uyunca onu almıştım ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

@LordHasan hocam @Phenoma hocamın incelemesini bekleyeyim onu da düşünebilirim cheap sonuçta :) Bu arada @LordHasan ayaklık kısmı plastik mi metal-demir falan mı?
Metal demir
Fotoğraf ekleyim

Ekler

• aaaa.jpg
    aaaa.jpg
    713 KB · Hit: 21

KingMeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Erdem Karakaya

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Hocam ben bir koltuk aldım. 1275 TL bugün gelecek ve inceleme yazacağım ve istersen onu alabilirsin.
Boyum 183 civarı ve kilo 55 ama hala sırt kısmında yer var. xDrive önermem. Fiyatlar çok uçuk. Ben kullandım bir ara ama sattım sonra çünkü çok terletti ve beğenmedim. Kısa geldi boyu. Hele benim gibi sıcak bir yerde isen hiç alma. Bunu aldım ben.
İsim de yazdırabiliyorsun ve güvenilir aynı zamanda müşteri ilişkileri çok iyi ve kibarlar
Hocam incelemeye etiketler misin?

KingMeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Erdem Karakaya
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular