Neler Yeni

1700₺ XPG Summoner Red Switch alınır mı ?

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Furkan Demir

BeKo'O

80+ Silver
Arkadaşlar dün hp omen encoder sipariş ettim fakat aklımı xpg summoner çeldi sizce alınır mı ? Hem bilek desteği olsun hem rgb olsun hemde klavye üzerindeki multimedya tuşları aklımı çeldi çok kararsız kaldım. Hp klavyenin ışıkları tek olduğu için zamanla ondan soğarım gibime geliyor.

Güzel klavye hocam, şahsi fikrimi söyleyeyim xpg ve steelseries gerçekten başarılı ve kaliteli ürünler üretiyorlar o yüzden cebimde para olsa ilk tercih edeceğim iki marka bunlardır.

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Furkan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel klavye hocam, şahsi fikrimi söyleyeyim xpg ve steelseries gerçekten başarılı ve kaliteli ürünler üretiyorlar o yüzden cebimde para olsa ilk tercih edeceğim iki marka bunlardır.
Omen econderi iptal edip bunu alayım mı sizce ?

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Tam bir F/P klavye. Normalde 1500TL fiyatı vardı ama 250TL zam yemiş.

BeKo'O

80+ Silver
Omen econderi iptal edip bunu alayım mı sizce ?
Hocam şöyle söyleyeyim, omende tek renk rgb var, xpg full rgb, omen de bilek desteği yok, xpgde var, fakat omen encoder'da brown switch avantajı var kendisinin hissiyatı bi tık daha dolgun ve daha sessizdir, xpgde sadece red var o ise çok hafif bir switchdir ve klik sesi aşırı olmasada mevcuttur. Bu biraz sizin zevkinize kalmış yani iki klavyede iyi, red switch alışık olmayanlar için biraz rahatsız veya fazla hafif gelebilir. Eğer fiziksel olarak satan bir mağaza varsa yakınınızda açıp bakmak mümkünse bir el gezdirin derim.

Hocam şöyle söyleyeyim, omende tek renk rgb var, xpg full rgb, omen de bilek desteği yok, xpgde var, fakat omen encoder'da brown switch avantajı var kendisinin hissiyatı bi tık daha dolgun ve daha sessizdir, xpgde sadece red var o ise çok hafif bir switchdir ve klik sesi aşırı olmasada mevcuttur. Bu biraz sizin zevkinize kalmış yani iki klavyede iyi, red switch alışık olmayanlar için biraz rahatsız veya fazla hafif gelebilir. Eğer fiziksel olarak satan bir mağaza varsa yakınınızda açıp bakmak mümkünse bir el gezdirin derim.
bir arkadaş silveri önermişti o 1500 tl bende hiç silver kullanmadım kararsız kaldım kasım ayını bekliyorum güzel bir şey çıkmazsa direk çekicem xpg

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Furkan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir arkadaş silveri önermişti o 1500 TL bende hiç silver kullanmadım kararsız kaldım kasım ayını bekliyorum güzel bir şey çıkmazsa direk çekicem xpg
Bende kasım ayını beklemeyi düşünüyorum fakat gün geçtikçe zamlanıyor her şey

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,934
Üyeler
156,860
Son üye
iboshko
Top Bottom