Neler Yeni

💥💥17K R5 5600 RX6700 PC HOCASI FROST SİSTEM YAYINDA 💥💥

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Emre
Sİstemin aynısını 650w b550m olanını 15.5k ya topladım. Ekran kartı 2.el haberiniz olsun

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,000
İsim
Sinan Aba
FSR 3.0 var fakat görüntüyü ciddi anlamda bozuyor. DLSS 3 kalite olarak daha iyi.

Test mi istiyorsun? Buyur

İzlersen aralarında %5 farkın bile olmadığını görebilirsin. Ama olay o değil, zaten testteki neredeyse tüm oyunlar DLSS3 desteklediğinden çok konuşmaya gerek yok 😂
Dlls tartışmasız kalite olarak daha iyi zaten ama fsr 3 de güzel fps veriyor ve göze batacak şekilde kötü yapmıyor

Şakamı yapıyporsun lan sen :D sonuç olarak eşit ve çoğu oyunda rx6700 önde ve 10gb vram'e sahip sen cod'u en yüksek ayarlarda aç bakim 4060 8gb da ne oluyor yada 2k-4k da the last of us aç :D

SAYKO1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
MUHAMMED UĞUR DEMİRCİ
Bir tane mi doğru bilgi olmaz. 4060 3060 Tİ a yakın bir kart ya da tam arası. RX 6700 ile benzer. 3060 se RX 6600 ü yok eder. 3060 12GB dan bahsediyorum. 8gb versiyon RX 6600 den bile kötü. DLSS nin çok artısı yok demek komple fanboyluk. İnanılmaz bir artış sunuyor. 4060 ı 3070 Tİ ın çok çok önüne atıyor.
Dostum çok yanlissin

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Muratcan Koksal
Artık kas gücünün bir olayı kalmadı artık iş yeni teknolojilerde ben olsaydım RTX 4060 veya 4060 TI sistem beklerdim tabikide tercih sizin.

Kalmadı doğru ama AMD fsr 3 taş gibi çalışıyor dlss 3 de öyle o yüzden AMD geriden geliyor olsada baya ilerledi

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,890
İsim
İsim İSİMOĞLU
Dlls tartışmasız kalite olarak daha iyi zaten ama fsr 3 de güzel fps veriyor ve göze batacak şekilde kötü yapmıyor

Şakamı yapıyporsun lan sen :D sonuç olarak eşit ve çoğu oyunda rx6700 önde ve 10gb vram'e sahip sen cod'u en yüksek ayarlarda aç bakim 4060 8gb da ne oluyor yada 2k-4k da the last of us aç :D
2k-4K mı? İyi misin kral 😀

60 serisi 1080p oyunculuk için yapılır her zaman. FSR 3 görüntüyü kesinlikle göze batacak düzeyde kötüleştiriyor. Aç Abdulkah Abinin videoyu izle.

Şaka derken? Düşünme engelli arkadaşım eşit işte. He bu arada DLSS ile beraber 8Gab VRAM 2K da bile gidiyor. 8GB VRAM yetmiyor olayı şuana kadar en overrated olay olabilir.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,000
İsim
Sinan Aba
2k-4K mı? İyi misin kral 😀

60 serisi 1080p oyunculuk için yapılır her zaman. FSR 3 görüntüyü kesinlikle göze batacak düzeyde kötüleştiriyor. Aç Abdulkah Abinin videoyu izle.

Şaka derken? Düşünme engelli arkadaşım eşit işte. He bu arada DLSS ile beraber 8Gab VRAM 2K da bile gidiyor. 8GB VRAM yetmiyor olayı şuana kadar en overrated olay olabilir.
Niye 2k 4k oynayamaz mı ben eski kartımda tv'ye takıp oynuyordum?

Abdullah Reis'in videosunu izledim ama fsr'yi ben kendim test ettim. Fsr'yi düzgün kullanmak için fsr kapalı en az 70 fps alman lazım aç yabancı kanalları izle amd fsr nasıl çalışıyor yazısını oku ondan sonra bilgini paylaş

fsr açtığın zaman görünütyü çok bozmamak içinde oyunu kapatıp açman lazım.

Tüm oyunlarda dlls yok onu ne yapacağız be abla?

8gb'ın bazı oyunlarda yetmediğini pc hocası video bile yaptı

''BU VİDEO 8GB'IN YETERSİZ OLDUĞUNUN İSPATIDIR'' video başlığı​

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,890
İsim
İsim İSİMOĞLU
Niye 2k 4k oynayamaz mı ben eski kartımda tv'ye takıp oynuyordum?

Abdullah Reis'in videosunu izledim ama fsr'yi ben kendim test ettim. Fsr'yi düzgün kullanmak için fsr kapalı en az 70 fps alman lazım aç yabancı kanalları izle amd fsr nasıl çalışıyor yazısını oku ondan sonra bilgini paylaş

fsr açtığın zaman görünütyü çok bozmamak içinde oyunu kapatıp açman lazım.

Tüm oyunlarda dlls yok onu ne yapacağız be abla?

8gb'ın bazı oyunlarda yetmediğini pc hocası video bile yaptı

''BU VİDEO 8GB'IN YETERSİZ OLDUĞUNUN İSPATIDIR'' video başlığı​

Tama olayı bu videolar büyüttü zaten. Saçma sapan bir olay.

PCH o videoda optimizasyon özünlü TLOU 1 dışında örnek bile veremiyor videosunda.

Ve senin eski kartını 4K TV ye takıp oynaman ekstrem bir durum. XX60 serisi ekran kartları giriş seviyedir 1080p için tasarlanır.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,000
İsim
Sinan Aba
Tama olayı bu videolar büyüttü zaten. Saçma sapan bir olay.

PCH o videoda optimizasyon özünlü TLOU 1 dışında örnek bile veremiyor videosunda.

Ve senin eski kartını 4K TV ye takıp oynaman ekstrem bir durum. XX60 serisi ekran kartları giriş seviyedir 1080p için tasarlanır.
Genel olarak cod oyunlarında da vram kullanımı yüksek video da cod vardı zaten de doğrudur 1080p için üretiliyor ama insan arada benim gibi televizyona takıp oynamak isteyebilir malum bizim ülkemizde kart fiyatları pahalı tv de oynamak için yüksek bütçeler veremiyoruz tercihe göre değişir ama ben yüksek vramli kart tercih edilmesinden yanayım. 4060'ın 12gb olanı çok daha iyi mesela

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,890
İsim
İsim İSİMOĞLU
Genel olarak cod oyunlarında da vram kullanımı yüksek video da cod vardı zaten de doğrudur 1080p için üretiliyor ama insan arada benim gibi televizyona takıp oynamak isteyebilir malum bizim ülkemizde kart fiyatları pahalı tv de oynamak için yüksek bütçeler veremiyoruz tercihe göre değişir ama ben yüksek vramli kart tercih edilmesinden yanayım. 4060'ın 12gb olanı çok daha iyi mesela
Hocam onu yapacak adam gitsin PS5 alsın. Ok?

4060 12GB diye bir kart da yokk

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,000
İsim
Sinan Aba

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
güzel sistem. tek eksiği keşke depolama 1tb olsaydı. şuanki haliyle de alınabilir. hayırlısı olsun.

Top Bottom