Neler Yeni

🔥İndirim 18 bine 12400f rtx3060 12 gb msı kasa power sistem var vatanda kaçırma

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Semih
Çok da ucuz değil 3060'lı bi sistem için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

her türlü nvdia alınır . çöp arayüz ve wattman hediyesi isteyen amd alabilir.
2 senedir RX 6660XT kullanıyorum daha hiç wattman hatası almadım. Arayüz konusunda pek iyi değil dediğin gibi ama fiyat performans bazında bakacaksan AMD daha mantıklı oluyor. Türkiye'de yaşıyoruz genel kitlenin bilgisayara verdiği para belli, devamlı upgrade yapmaya da bütçe yetmiyor bi yerden sonra. Hele ki Nvidia'nın her yeni seri çıktıktan sonra DLSS konusunda kullanıcılarını nasıl mağdur ettiği ortada. Üst düzey bi sistem topluyorum fiyat performansa bakmıyorum diyorsan Nvidia bana da daha mantıklı geliyor ama dediğin gibi çöp muamelesi yapmak bence biraz abartı olmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

allah kimseyi şu nvidia taparların eline düşürmesin herifler 500 serisinde ki sorunları hala var sanıp amd gömüyorlar çok garip bi kitle
Bende seneler önce RX 580 varken de ben bir kere sorun yaşadığımı hatırlamıyorum orası da ayrı bi konu 😅

Son düzenleme:

Anathe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alp Dursun
işlemci iyi ama amd alınmaz ekran kartında
4060 ti 8gb i512400f yerine rx6750xt i512400f aldım hem fiyat açısından daha ucuz hemde kart 12gb ve performans farkı neredeyse aynı. Userbenchmarktan karşılaştırdığımda 6750xt daha iyi. Neden amd almayayım böyle bir durumda ?

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hayriye
Bu fiyata 7600 12400f ve 1tb ssdli sistemi almak daha mantıklı bence emin olun çoğunuz dlss açmayacaksınız zaten amd tarafında afmf var görüntüden kayıp yok o daha mantıklı yine de siz bilirsiniz iki Youtuber iş birlikli videolarda beğendiğini söylüyor. Detaylı inceleme karşılaştırma videosunda ise dlss açmıyorum beğenmiyorum diyor. Zaten performansa ahım şahım etkisi yok

nowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Kara

kasayı msı yapın işlemciyi i5 12400f yapın 18 bin h.o.
Bütçe 18 bin kadar düşükşe alınır da normalde alınmaz DDR4 sistem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,853
Üyeler
147,623
Son üye
As Nott
Top Bottom