Neler Yeni

18 Yaş Altı İçin Banka Hesabı Önerisi

ArdaAK0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Arda
Arkadaşlar 15 yaşındayım ve tosla,nays gibi uygulamalar para gönderip/almak veya başka işlemler için kendi banka hesabından transfer istiyor.Bir de IBAN lazım olabiliyor bana. -IBAN -Mobil/İnternet Bankacılığı kullanabilme gibi özellikleri sağlayabilen 18 yaş altı açılabilecek bir banka var mı?

Frecksloin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Egemen Çağlar
bildiğim kadarıyla hiçbir banka 18 yaş altına kendi adına hesap vermiyor, ailenden birinin adını kullanarak hesap alabilirsin

UmutE3429

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Umut ERDOĞAN
İş bankası ilk imza bankamatik kartı kullanıyordum

Supesu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Asilhan Emre Perçin
Arkadaşlar 15 yaşındayım ve tosla,nays gibi uygulamalar para gönderip/almak veya başka işlemler için kendi banka hesabından transfer istiyor.Bir de IBAN lazım olabiliyor bana. -IBAN -Mobil/İnternet Bankacılığı kullanabilme gibi özellikleri sağlayabilen 18 yaş altı açılabilecek bir banka var mı?
Papara kullana bilirsin ben kullanıyorum çoğu yerde komisyon kesmiyor da ama IBAN yok

Karans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan KR
Papara kullana bilirsin ben kullanıyorum çoğu yerde komisyon kesmiyor da ama IBAN yok
Papara bir banka kuruluşu değil. Bağımsız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ailenden izin alman lazım, onun dışında pek bilgim yok ama bazı bankalar 13 yaş üstü için özel banka hesabı sunuyordu diye hatırlıyorum.

Bünyamina

80+ Gold
ailenle git istediğin bankaya sana hesap açsınlar mobil de halletsinler iş tamamdır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
909,826
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer