Neler Yeni

Öneri 18 yaşından küçüğüm paramı nerede değer kazandırabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Ali Altıntaş
Merhabalar. Şu anda elimde 110k değerinde bir motorsiklet var. Okul zamanı her ay staj parası gelicek. Bildiğim kadarıyla 5100 TL staj parası yatacak her ay hesaba. Sizce bu durumda staj parasını nasıl artırabilirim? Motorsikleti satıp üstüne staj parasını ekleyerek başka motorsiklet alsam mantıklı olur mu? Ya da motorsikleti hiç ellemeden her ay gelecek olan staj parasını nereye yatirabilirim? Altın almak mantıklı olur mu? Dolar Euro mu alsam? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bünyamina

80+ Platinum
Merhabalar. Şu anda elimde 110k değerinde bir motorsiklet var. Okul zamanı her ay staj parası gelicek. Bildiğim kadarıyla 5100 TL staj parası yatacak her ay hesaba. Sizce bu durumda staj parasını nasıl artırabilirim? Motorsikleti satıp üstüne staj parasını ekleyerek başka motorsiklet alsam mantıklı olur mu? Ya da motorsikleti hiç ellemeden her ay gelecek olan staj parasını nereye yatirabilirim? Altın almak mantıklı olur mu? Dolar Euro mu alsam? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Üçe beşe bakmazsan altın alabilirsin. Senin gibi birisi için iyi bir yatırım olur. Sen bu parayı uzun vadede alacağın için altın işini görür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Ali Altıntaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üçe beşe bakmazsan altın alabilirsin. Senin gibi birisi için iyi bir yatırım olur. Sen bu parayı uzun vadede alacağın için altın işini görür.
Her hangi bir bankadan yatırım hesabı açıp hisse alamıyorum dimi? 18 yaşını doldurmam lazım illa ki dimi?

Risper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mustafa erbalcı
ailen senin adına açabiliyor diye biliyorum

pallass

80+
Altın al ama bozdurma. Öyle zamanlar oluyor ki keske hiç para yemeseydim de biriktirseydim diyosun.

Farex

80+ Silver
Dolar euro sakın alma kardeşim yatırım olarak kripto veya altın veyahut hisse derim sana.

Top Bottom