Neler Yeni

18 yaşındayım mt09 alacağım

kaslikedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Arda Baydar
Arkadaşlar merhaba yaşım 18 şuanda cbr125 kullanıyorum yakın zamanda satacağım mt09 alacağım inşallah paramı biriktirdim yıllarca çalıştım yeni kasası çok hoşuma gitmedi tipi sizce iki farlı eski kasanın temizini ikinci el almak mı yoksa yeni kasa sıfırmı eğer eski kasa alırsam kalan bütçeyi ekipman için kullanacam görüşlerinize açığım

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Kutluhan bayrakcı
Arkadaşlar merhaba yaşım 18 şuanda cbr125 kullanıyorum yakın zamanda satacağım mt09 alacağım inşallah paramı biriktirdim yıllarca çalıştım yeni kasası çok hoşuma gitmedi tipi sizce iki farlı eski kasanın temizini ikinci el almak mı yoksa yeni kasa sıfırmı eğer eski kasa alırsam kalan bütçeyi ekipman için kullanacam görüşlerinize açığım
09 için 26 yaş gerekmiyorumu ? Kaç kw

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Kutluhan bayrakcı
Motorda önce ekipman al ekipmandan sonra kaç liran kaldıysa ona göre motor bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

125 cc den mt09 a gemcek için araya 500 cc 2 silindir daha sonra 4 silindir 600 lük birşeyler koyman en mantıklı ve bu işin UYGUN olanı bence 09 alma. KENDİNEGÜVENME KENDİNE YATIRIM YAP fazla paran varsa honda güvenli sürüş eğitimlerini satın al yamaha riding academi eğitimi satın al giss park eğitimi al. Motosiklet bir lükstür evet parası olan içindir AMA MOTOR SÜRMEK İÇİN PARADAN ZİYADE TEÇRÜBE GEREKİR. bu yüzden araya 2 3 farklı daha az güçe sahip toplamda 30 40 k kilometre tecrübesi yazdım. UNUTMA MT09 LA HIZLI GİTMEK NORMAL BİRŞEY ASIL ANORMAL OLAN ŞEY BÜTÜN MOTORLARI HIZLI SÜREBİLMEK ÖNCE KORUMA EKİPMANI SONRA SÜRÜŞ EĞİTİMLERİ AL. YATIRIMI MOTORA DEĞİL KENDİNE YAP

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,957
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
A ehliyeti alman gerekir ancak yaşın yeterli değil. Ehliyet yetersizliğinden yüklü miktarda ceza yersin.
Sende şu an A1 mi var A2 mi?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bu video sana cevap olabilir. MT'nin şakası olmaz. Hele 125'den geçmek falan hiç şakası olmaz. Gaz tepkimesi çok fazla en ufak dikkatsizlikte tekere gelir gidon kafana geçer. Ben de motorcuyum 2 teker sürüyoruz şu işi ciddiye alın biraz oyuncak değil bu.

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,957
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bu video sana cevap olabilir. MT'nin şakası olmaz. Hele 125'den geçmek falan hiç şakası olmaz. Gaz tepkimesi çok fazla en ufak dikkatsizlikte tekere gelir gidon kafana geçer. Ben de motorcuyum 2 teker sürüyoruz şu işi ciddiye alın biraz oyuncak değil bu.

Zaten sürmeye yaşı yetmiyor.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
760
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Mt09 diyince silah sandım🤣

Valla kullanan kullanıyor hocam. Ehliyeti A2 olup MT 7si olan tanıdıklarım var.
en erken 20 yaşında kullanabilirsin a2 ehliyetiin varsa şuan 2 yıl stajyerlik oluyor 20 de a alablirsin ya da en erken hiç yoksa 24 te a alınıyor a2 ye bakılmadan

kullanmaya geliceksek ninja 300 motorum vardı 2 yıl önce r6 ya geçtim kendimden söylüyorum

eski model mt9 biniceksen iş sıkıntı düşüp kalman garanti motora bi motor parası harcayabilirsiniz opsiyonel sizdede kırık çıkık cabası

son modellere yakın alıyorsanız tcs whillie control modları olanlar varsa alıp sürebilirsin eskisi gibi değiş işler whilie modu sanırsam 7 moddu 2.3 modda alıp lastik 5-8 cm havalanır orda kalır en fazla güvenlik içinde sürersiniz başınıza geçmez lakin gazlamak için kapatıcaksınız illa o zaman sıkıntı işte kendine kalmış bir durum nefsine ne kadar hakimsin o belli eder ama birçok arkadaşım ilk büyük cc motorlarında motordan sogudular agır motorlar düşük hızda büyük tecrübe ister şehir içi araç yanlarından geçerken manevralarda yüksek hızda herkes gider modlarla iş şehir içinde asıl bence kaç tane araba farı kırdılar geçeyim derken kaç ayna kaç tampon çizildi kırıldı :D büyük cc motorlar için boy kilo da gerekli 180 den uzunsanız işniz kolay yinede

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,812
İsim
Bilal Tepe
18 yaşında a aehliyeti alman imkansız Max a2 vardır sende polis bir cevirdinme çakar geçer sana haberin olsun polisler çok sever motor cevirmeyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,028
Üyeler
146,614
Son üye
dangerninj
Top Bottom