Neler Yeni

Öneri 180K BÜTÇE İLE MOTOR ÖNERİSİ

KNOESS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Burak Koç
Bütçe
180000
Merhabalar
A2 ehliyetim var daha önce motorum olmadı arkadaşlarımın motorlarını sürdüm aralıklarla 180bin TL bütçem var bir çok motor araştırdım ama kararsızım babam japondan başka motor istemiyor kendisi pcx diyor bende racing ve naked motor seviyorum
Antalyada yaşıyorum motorların inanılmaz saçma fiyatları var sarı sitede düzgün motor bulamıyorum
Baktığım beğendiğim motorlar
MT-25 ABS = 170-180k civarında 35-65k km yapılmış alasım gelmiyor km düşük olsa o fiyat bandına güzel
R25 ABS = MT25 İle aynı bu da çok km yapılmış ve fiyatları yüksek
CB250R ABS = km az yapılmış görünüş ve özellik olarak mt ve r25 den geride kalıyor fiyatlar onlarla aynı
asıl istediğim yeni kasa mt-25 ama bütçe sıkıntı 2024 de zaten zam gelecek

arkadaşımda rs200 var memnun ama bir çok sorunu var durduk yere stop etme titreme vs vs bunun harici cf moto 250sr araştırdm araştırmaz olsaydım bir çok sorun var parça bulunmuyor gitmiyor paslanma sorunlar vs çok sıkıntılı ktm duke 250 bakıyorum hız olarak rs200 den bile geri kalıyor yani bide onlara göre pahalı bir motor göstergesi vs çok eski youtubede prosofi diye kanal var ordan bir çok motoru izledim ne yapsam kararsızım

hashusged

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Hasan Hüseyin Gedik
İlgilendiği Kategoriler
Tekno
Tnt 600 bak birde hocam niked ama gidişi vs iyidir çift silindir birde 200 rahat görüyor diye biliyorum parça durumunu sormak lazım sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
Tnt 600 bak birde hocam niked ama gidişi vs iyidir çift silindir birde 200 rahat görüyor diye biliyorum parça durumunu sormak lazım sadece
Hocam Tnt600 80 beygir değil mi? kw sınırını aşıyor o motor. A2 süremez o motoru.

hashusged

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Hasan Hüseyin Gedik
İlgilendiği Kategoriler
Tekno
170e motoru alsa ehliyeti a ya çevirir farkla aklıma o geldi yazmış bulundum

Top Bottom