Neler Yeni

18300 TL'YE Monitör Dahil Sistem Önerisi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,532
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ara ara çeşitli bütçelere uygun sistem önerisi yapmak istiyorum grupta ilk önerim bu bütçe ile böyle bir sistem alabiceginiz tabii ki çeşitli sistemler de olabilir misal 5600 6700xt de olabilir i5 12400f li vs alternatifler olabilir ama 18 civarında monitör dahil sistem arayanlara böyle bir ikili önerebilirim sizlerde öneride bulunabilirsiniz linkleri de koyarsanız arkadaşlara da yol gösterici olur

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Ali
Kasa gerçekten enfes. Monitör keza üzmez... Bence her türlü tercih edilir.

Gigabyte G24F-2 modeli itopyada indirim devam ediyor ise onu almanızı öneririm 180Hz ile şu sistemin tam hakkını verirsiniz.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,532
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa gerçekten enfes. Monitör keza üzmez... Bence her türlü tercih edilir.

Gigabyte G24F-2 modeli itopyada indirim devam ediyor ise onu almanızı öneririm 180Hz ile şu sistemin tam hakkını verirsiniz.
Stok sadece tek mağazada kalmış web de yok

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Ali
Mağazadan alma imkanı olmayan varsa şubeden alabilirim. 😉 Param güvende vs ile satış yaparız size kalmış. Ben kendime aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Adem

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,532
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende bu bütçeye PC arıyordum da
Bu nasıldır acaba?
Attığım daha iyi RX 6600 rtx 3060 ile yarışıyorken bunda 6650xt var ve Gaming x modeline sahip ekstra olarak i5 12400f mevcut

trifor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Emirhan

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,349
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
ek olarak bende ekliyeyim eline sağlık abi

Silinsin

80+ Silver
Kötü niyetli değil bu yorumum ama hiç anlam veremedim tavsiyelere 15k verip vento kasa apacer ram giriş seviye anakart bu kadar parçadan feragat edip gidip 6650 xt takılmış yani hakaret gibi bir şey açıkçası ki piyasa ne olursa olsun pc dediğimiz f/p oranı yakalandığında alınmalı şahsen. Monitör tavsiyenize de hiç anlam veremedim 250 nits monitör nedir hücre de kalmadıkça sabahları kullanmak inanılmaz zor olacaktır.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,532
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kötü niyetli değil bu yorumum ama hiç anlam veremedim tavsiyelere 15k verip vento kasa apacer ram giriş seviye anakart bu kadar parçadan feragat edip gidip 6650 xt takılmış yani hakaret gibi bir şey açıkçası ki piyasa ne olursa olsun pc dediğimiz f/p oranı yakalandığında alınmalı şahsen. Monitör tavsiyenize de hiç anlam veremedim 250 nits monitör nedir hücre de kalmadıkça sabahları kullanmak inanılmaz zor olacaktır.
Sen bulunabilirsin o zaman tavsiye de güzel kardeşim her yoruma açığız buyur bu bütçe ile monitör dahil tavsiyeni bekliyorum

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,532
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dediğim gibi kötü niyetli değildi fakat hayatınız da 250 nits panel kullandınız mı? 3.5 lira para verip görememek koyar insana açıkçası her neyse.
Biliyorum ben monitör seçimi yaparken dikkat edilecek hususlara kardeşim 300nit ideal olanıdır Zaten onu da biliyorum ekstra 8bit olması gerekiyor onu da ekleyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi kötü niyetli değildi fakat hayatınız da 250 nits panel kullandınız mı? 3.5 lira para verip görememek koyar insana açıkçası her neyse.
Benimki sadece tavsiye alternatifler olabilir dedim zaten 😉

Top Bottom