Neler Yeni

Çözüldü✓ 19.000 ₺Tab S8 Ultra mı yoksa 14.800₺'ye İpad10 64gb wifi+hücresel mi almalıyım?

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
Bütçe
19.000
Arkadaşlar merhabalar .
Tab s8 ultra 19.000 civarında. 256 gb ve gps var. İpadde ise gps için mutlaka hücresel destekli modeli almak gerek . Hücresel destekli 64gb model 14.800 ₺ 15 verdikten sonra 4 daha verip s8 ultra mı alayım, yoksa ipad mi alayım. Gps benim için önemli zira arabada tableti navigasyon cihazı gibi kullanıyorum .
Samsungun ekranı 14.6". Multitasking için gayet uygun. Aynı anda üç pencere ile çalışabiliyorsunuz,bunu ipadde yapmak mümkün değil. Ekranı ikiye bölebiliyorsunuz sadece . Her türlü gps ağını destekliyor .
Vatanda inceledim, samsung harika bir ekran koymuş.. Video izlemek çok eğlenceli olacaktır zira ses sistemi de harika. İşim gereği mail ve webde gezinmeyi çok yapıyorum . Aynı zamanda youtube,netflix,disney plus gibi video stream servislerini çok tüketirim.
Sorum şu, Ekosistem olarak Apple ürünlerini kullanıyorum . Watch se, iphone 12 ve airpods 3 sahibiyim. Bebeğin videolarını telefondan çekip direk ipadden açabilirim. Samsung alırsam bunu nasıl yaparım bilmiyorum ama 14.6" ekranda daha keyifli olacaktır. Mutlaka bir yolu vardır tabi.
Sonuç olarak, İpad alırsam ekosisteme devam edeceğim için konforum etkilenmeyecek.
Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ediyorum .

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İpad 10 64gb wifi+hücresel aldım.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Hasan Doruk
Valla ben Applecı biri olarak s8 ultra diyorum, hani desen 12.9 pro mu s8 ultra mı diye o zaman ipad al derdim ama s8 ultra düz ipad 10a göre çok çok iyi

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
Öğrenci değilim ve öğrenci kimliği bulma ihtimalim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla ben Applecı biri olarak s8 ultra diyorum, hani desen 12.9 pro mu s8 ultra mı diye o zaman ipad al derdim ama s8 ultra düz ipad 10a göre çok çok iyi
1)S8 ultra gayet güzel cihaz ancak çok büyük. Ayrıca 8 gen 1in throttle sorunu var. Youtubeda ipad 10 ile hız kıyaslaması videosu var, onda ipad 10 ile hiçbir farkı yok.
2) notability androidlerde yok. Çok not aldığım için bu uygulama olmazsa olmazım.
3)Son olarak s8 ultra tablet tutuculara uyumlu değil, arabada navigasyon cihazı olarak kullanmak zor.
4)Apple ekosisteminden de kopmak istemedim. İphone 12, watch se, airpods 3 derken ipad alayım , konforum bozulmasın istedim.
5) güncelleme döngüsü ve daha fazla para vermek istemedim.

Son düzenleme:

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Hasan Doruk
Öğrenci değilim ve öğrenci kimliği bulma ihtimalim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

1)S8 ultra gayet güzel cihaz ancak çok büyük. Ayrıca 8 gen 1in throttle sorunu var. Youtubeda ipad 10 ile hız kıyaslaması videosu var, onda ipad 10 ile hiçbir farkı yok.
2) notability androidlerde yok. Çok not aldığım için bu uygulama olmazsa olmazım.
3)Son olarak s8 ultra tablet tutuculara uyumlu değil, arabada navigasyon cihazı olarak kullanmak zor.
4)Apple ekosisteminden de kopmak istemedim. İphone 12, watch se, airpods 3 derken ipad alayım , konforum bozulmasın istedim.
5) güncelleme döngüsü ve daha fazla para vermek istemedim.
Hocam o zaman 19 bandına çıkarsanız kesinlikle iPad Pro alın, arada ki fark hissedilir derecede olacak, m2 çip, 120hz ekran, faceid

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
Hocam o zaman 19 bandına çıkarsanız kesinlikle iPad Pro alın, arada ki fark hissedilir derecede olacak, m2 çip, 120hz ekran, faceid
İpad 10 aldım zaten . Sanırım gözünüzden kaçmış. İpad 10 da hücresel ile birlikte gelen navigasyon özelliği önemliydi. O yüzden tercihim o yönde oldu. ipad pro’yu hem de hücresel özelliği ile almak bütçemi çok zorlardı.

Son düzenleme:

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Hasan Doruk
İpad 10 aldım zaten . Sanırım gözünüzden kaçmış. İpad 10 da hücresel ile birlikte gelen navigasyon özelliği önemliydi. O yüzden tercihim o yönde oldu. ipad pro’yu hem de hücresel özelliği ile almak bütçemi çok zorlardı.
Hocam görmemişim pardon :D hayırlı olsun

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,915
İsim
Hamza Ziya Üstün
Şahsen s8 ultra tercih ederdim ancak ihtiyaçlarınıza göre almışsınız anladığım kadarıyla. Hayırlı olsun

Top Bottom