Neler Yeni

1900 TL'ye RAM tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kubilay KOŞUCU
Bütçe
1900
Merhaba arkadaşlar 16x2 32 GB şeklinde en az 3600 MHz hızında cl16-cl18 gecikme sürelerinde RAM arıyorum çok acil yarın alıcam ama çok kararsızım bi yardım edin.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,714
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Ballistix elite kalsa ondan 2 tane olabilirdi derdim ama kalmadı o yüzden düz ballistix. Işığlı mışığlı olsun dersen trident Z neo veya RGB falan da olabilir.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kubilay KOŞUCU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunları alabilirsiniz, istediğiniz tüm kriterleri karşılıyo

teşekkür ederim öneri için. Daha önce hiç kullanmadım bu markayı ve pek bilindikte değil ondan içime sinmiyor oyunlarda fen sıkıntı olmaz mi fps artışı verir mi bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart ve işlemci nedir ?
Anakart - msı z390 tomahawk
İşlemci - i9 9900k

Ballistix elite kalsa ondan 2 tane olabilirdi derdim ama kalmadı o yüzden düz ballistix. Işığlı mışığlı olsun dersen trident Z neo veya RGB falan da olabilir.
Aynen aydınlatma kesinlikle olmasını istiyorum curcial markasına tam olarak güvenemiyorum ön yargılıyım.

Bunları alabilirsiniz, istediğiniz tüm kriterleri karşılıyor.
Evet ama dediğim gibi curcial beni pek tatmin etmiyor ön yargılıyım markaya gskill gibi güvenemiyorum ama bakıncada cl16 değeri beni cezbediyor yoksa bu değerler gskill de arada 400 TL farkla sunuluyor

Son düzenleme:

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,714
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
teşekkür ederim öneri için. Daha önce hiç kullanmadım bu markayı ve pek bilindikte değil ondan içime sinmiyor oyunlarda fen sıkıntı olmaz mi fps artışı verir mi bana

İşlemci - i9 9900k

Aynen aydınlatma kesinlikle olmasını istiyorum curcial markasına tam olarak güvenemiyorum ön yargılıyım.

Evet ama dediğim gibi curcial beni pek tatmin etmiyor ön yargılıyım markaya gskill gibi güvenemiyorum ama bakıncada cl16 değeri beni cezbediyor yoksa bu değerler gskill de arada 400 TL farkla sunuluyor
crucial = micron. kazıkmungtan sonra en iyi çip üreticisi yani ve sanırım 3000 serisinde GDDR6X bellekleri üreten ve bu modeller ballistix elite zaten en iyi modellerden sayılır ballistix ise fiyatına göre çok çok iyi. Zaten ballistix elite gibi çok üst modeller harici hepsinde micron çip kullanıyor diye biliyorum mesela bunlar micron B die oldukça iyi. elite ise zamzung b dienin en iyisinden. Işığli mışığli önemliyse Gskill alınır trident Z RGB veya royal vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
bekir

İşlemci - i9 9900k

Burada bir sürü seçenek var.

Top Bottom