Neler Yeni

2. el gamepad alınır mı?

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
bütçem max 300 350 ye falan çıkar belki pc de oynamak için düzgün bi gamepad lazım ilk başta monster pusat prro wirelless alcaktım sonra baktım eski model artık üretilmiyo yenisi gelmiş o da bluetoothlu saçma sapan pubg kolu pc de iyi olmaz. o fiyata da f310 ve f710 var ama çok kötü egonomi ve tasarımı olduğu için almak istemiyorum onun dışında da sıfır gamepad bulamıyorum kaliteli 2. el xbox one gamepad i alınır mı garantili kutulu alsam güvenilir mi?hiç olmadı çakma xbox 360 gamepadi almayı düşünüyorum kalitesiz ama yapcak bişey yok

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
bütçem max 300 350 ye falan çıkar belki pc de oynamak için düzgün bi gamepad lazım ilk başta monster pusat prro wirelless alcaktım sonra baktım eski model artık üretilmiyo yenisi gelmiş o da bluetoothlu saçma sapan PUBG kolu pc de iyi olmaz. o fiyata da f310 ve f710 var ama çok kötü egonomi ve tasarımı olduğu için almak istemiyorum onun dışında da sıfır gamepad bulamıyorum kaliteli 2. el xbox one gamepad i alınır mı garantili kutulu alsam güvenilir mi?hiç olmadı çakma xbox 360 gamepadi almayı düşünüyorum kalitesiz ama yapcak bişey yok
Ben 2.el gamepad almayı sağlık açısından uygun bulmuyorum
Eğer sizin için sorun olmazsa alabilirsiniz

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
sıfırlarıyla arasında çok fiyat farkı varsa ürün test edilip alınabilir ama fiyat farkı azsa tabii ki sıfır almak daha iyi olur

Top Bottom