Neler Yeni

Çözüldü✓ (2.el) Hangi 2060 Super Modeli? Bütçeye göre yardım..

Bütçe
5000
Gainw palite Asus zotac gibisinden türlü türlü markalarda 2060 super var ancak hangisi daha iyi vs onları tam bilmiyorum ve bütçem Max 5k. 2 el alacağım. Bana şuanda MSI ventus mantıklı geliyor, bulursam ventus alıcam ama sizlerinde önerisini almak istiyorum. Eğer derseniz normal 2060 da alabilirim ama arasında gene FPS farkı falan oluyor. işlemcim anakartım fln sorun yaratmaz. AMD nin x modelini al gibi öneride bulunmayın Nvidia istiyorum.. 2060 ve 2060super arasında ne gibi bi fark var onu da yazarsanız sevinirim.(artıları eksileri vs)

Mertcetinkaya06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Mert çetinkaya
MSİ ASUS gibi bilindik markalardan şaşmayın.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
ahmet ali özmert
Gainw palite Asus zotac gibisinden türlü türlü markalarda 2060 super var ancak hangisi daha iyi vs onları tam bilmiyorum ve bütçem Max 5k. 2 el alacağım. Bana şuanda MSI ventus mantıklı geliyor, bulursam ventus alıcam ama sizlerinde önerisini almak istiyorum. Eğer derseniz normal 2060 da alabilirim ama arasında gene FPS farkı falan oluyor. işlemcim anakartım fln sorun yaratmaz. AMD nin x modelini al gibi öneride bulunmayın Nvidia istiyorum.. 2060 ve 2060super arasında ne gibi bi fark var onu da yazarsanız sevinirim.(artıları eksileri vs)
asus ve zotac başarılı palit kartını hiç görmedim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
2060 alma 2060 Super al bu durumda, 2060 kullanan biri olarak söylüyorum aradaki farka değer her açıdan 2060 S daha iyi özellikle OC yapıcağında seni daha mutlu edicektir benim 2060 2060 Superden çok güç tüketiyor :D. MSI Ventus önermem, Zotac da ele derim. Asus ve palit mantıklı bulursan Galax da olur, gigabyte da gaming modeli ve aorus modeli bulursan iyidir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
2060 alma 2060 Super al bu durumda, 2060 kullanan biri olarak söylüyorum aradaki farka değer her açıdan 2060 S daha iyi özellikle OC yapıcağında seni daha mutlu edicektir benim 2060 2060 Superden çok güç tüketiyor :D. MSI Ventus önermem, Zotac da ele derim. Asus ve palit mantıklı bulursan Galax da olur, gigabyte da gaming modeli ve aorus modeli bulursan iyidir.
zotac kötü gelmiyor, dediğin gibi Super tercih edicem yüksek ihtimal. Bulursam Asus alırım. Zotac neden ele dediğini anlamadım. Galax gigabyte palit kartları çirkin duruyor o yüzden pek yanaşmıyorum :d sebebi alacağım zaman yan camı söküp kullanacağım çirkin durmasın fazla. Asus yada MSI Gaming X yada ventus düşünüyodum. Ventus önermemenin sebebi nedir? Bulursam 5k ya falan bu 3 ünden birini alacaktım ama sormadan da almak istemedim.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
zotac kötü gelmiyor, dediğin gibi Super tercih edicem yüksek ihtimal. Bulursam Asus alırım. Zotac neden ele dediğini anlamadım. Galax gigabyte palit kartları çirkin duruyor o yüzden pek yanaşmıyorum :d sebebi alacağım zaman yan camı söküp kullanacağım çirkin durmasın fazla. Asus yada MSI Gaming X yada ventus düşünüyodum. Ventus önermemenin sebebi nedir? Bulursam 5k ya falan bu 3 ünden birini alacaktım ama sormadan da almak istemedim.

Ventus soğutması rezalet, zotacların kompanent kalitesi ve soğutması rezalet bana göre en kötü Nvidia üreticisi. Kartın çirkinliğine takılmak yerine performansa bakman daha iyi olur gibi. Gigabyte gaming ve aorus da çirkin değil bu arada 3 fanlı güzel modeller :D.

Hocam rx 6600xt gelir 5kya
Daha mantikli olmazmi arkadaslar?
3060la 3060ti arasi bi kart
Daha yeni muhtemelen daha temizdir

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam rx 6600xt gelir 5kya
Daha mantikli olmazmi arkadaslar?
3060la 3060ti arasi bi kart
Daha yeni muhtemelen daha temizdir
ben mesaja eşşşek kadar AMD önermeyin diyorum AMD kart öneriyosun. Çoğu rx6600 serisi mining çıkması oluyor ve xt modelleri 5 liradan fazla. Boş yorum. AMD den sıkıldım. Nvdia tadına bakmak istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ventus soğutması rezalet, zotacların kompanent kalitesi ve soğutması rezalet bana göre en kötü Nvidia üreticisi. Kartın çirkinliğine takılmak yerine performansa bakman daha iyi olur gibi. Gigabyte gaming ve aorus da çirkin değil bu arada 3 fanlı güzel modeller :D.
kasama 3 fanlı modeller sığmıyor yada ucu ucuna sığıyordur belki ama 3 fanlı almak istemiyorum. Onun dışında testlerde zotac gayet iyi duruyordu. İşin kısası hangisini tercih edersin. Asusmu Zotacmı Ventusmu Gigabyte mı? Aralarında zaten çok fark yok ama gene de bundan uzak dur dediğin kart hangisi? en kötüsü bu olsun dediğin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Doğan Aksüt
Ben yeni ekran kartı aldım ve şuan 2.el kutusunda AFOX RTX 2060 SUPER ekran kartı duruyor ama o fiyata bu afox marka kartı bile bulmakta zorlanırsınız eğer 20serisinden bir ekran kartı alacaksanız VRAM'in 8gb olmasına dikkat edin 2060 6 gb bir ekran kartıdır

Hanaz

80+ Silver
Asus evo gigabyte

Top Bottom