Neler Yeni

Yardım 2.el MSI ARMOR RX 570 KUTULU 1375 TL

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Param güvende komisyonuyla 1375 e geldi kutulu falan iyi almış mıyım sizce geçen konu açmıştım rx 470 mining edition bakıyodum bunu buldum 200 TL farkla h.o mu g.o mu arkadaşlar

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Param güvende komisyonuyla 1375 e geldi kutulu falan iyi almış mıyım sizce geçen konu açmıştım rx 470 mining edition bakıyodum bunu buldum 200 TL farkla h.o mu g.o mu arkadaşlar
ben 1500e gigabyte 570 gaming aldım gayet memnunumtemizledim macun yeniledim bana mısın demedi ama armor ısınıyordu sanırım

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,314
İsim
Hasan Ali
iyi fiyatı kasanın hava akışı güzelse ısınmaz ama bakımlarını yapmayı unutma

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Güzel fiyata almışsın.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyi fiyatı kasanın hava akışı güzelse ısınmaz ama bakımlarını yapmayı unutma
Hocam arkadaşın testlerde sıcaklıkları güzel gibi geldi furmarkta ben mx 4 macun alıcam yakın süreçte işlemci için ekran kartına da süreyim mi dursun mu sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel fiyata almışsın.
470 e göre baya karlı çıktım hocam kart mining editiondu zaten rigden çıkmaydı biosu modlamam falan gerekiyordu şuan ki kart temiz çok dikkat etmem normalde ama kutu içeriğide tam inşallah verdiğim 200 TL farkta performansda bana yansır öbür ay ram eklemesi yapıp önüme bakıcam

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Hocam arkadaşın testlerde sıcaklıkları güzel gibi geldi furmarkta ben mx 4 macun alıcam yakın süreçte işlemci için ekran kartına da süreyim mi dursun mu sizce

470 e göre baya karlı çıktım hocam kart mining editiondu zaten rigden çıkmaydı biosu modlamam falan gerekiyordu şuan ki kart temiz çok dikkat etmem normalde ama kutu içeriğide tam inşallah verdiğim 200 TL farkta performansda bana yansır öbür ay ram eklemesi yapıp önüme bakıcam
Ben 3 tane gaming oc sattım 1250 ye Fanları değişmiş bloksuz 470 le arasında fark var 200₺yede değer.

Sıcaklığı 80 i geçmiyorsa sürmens gerek yok.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 3 tane gaming oc sattım 1250 ye Fanları değişmiş bloksuz 470 le arasında fark var 200₺yede değer.

Sıcaklığı 80 i geçmiyorsa sürmens gerek yok.
74 derece civarıydı testte kart daha hiç açılmamış macun değişikliği yapılmamış kasam masada bulunuyor ve yan kapak açık kullanıyorum arkada 1 adet egzoz fanım var 12 cmlik yanlış hatırlamıyorsam

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Semi kaan Çakır
g.o diye bilirim çünkü armor rx570-580 serisi çok ısınmaı ile meşhur bir seri. ben 1450tl ye kutulu ve kutu içeriği tam rx570 gaming x almıştım.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
g.o diye bilirim çünkü armor rx570-580 serisi çok ısınmaı ile meşhur bir seri. ben 1450tl ye kutulu ve kutu içeriği tam rx570 gaming x almıştım.
74° diyor adam normal bı derece

74 derece civarıydı testte kart daha hiç açılmamış macun değişikliği yapılmamış kasam masada bulunuyor ve yan kapak açık kullanıyorum arkada 1 adet egzoz fanım var 12 cmlik yanlış hatırlamıyorsam
Gerek yok ozaman

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
bana fazla geldi. şuan kullandığım gaming x %35 fanda kendini 60 dereceye sabitliyor. arkadaşımda bulunan sapphire pulse ise %54 fan ile 67 derece çalışıyor maksimum.
Gaming x güzel model fakat 74° sıcak değil hocam benim gaming oc bloksuz kartım 49° idi misal.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Hocam 1100 e rx 470 mining edition vardı komisyonu saymazsak aldığım fiyata bakınca r9 280x tri x vapor vardı o kartta tdp değeri yüksek ve ısınıyor onun dışında kasamı açık kullanmaktayım ve egzoz fanım bulunuyor tek fanlı 750 ti phoenix kullanıyordum o kart ile gta 5 de 4 saate yakın oyun sonrası maximum 82 derece gördüm

Hocam 1100 e rx 470 mining edition vardı komisyonu saymazsak aldığım fiyata bakınca r9 280x tri x vapor vardı o kartta tdp değeri yüksek ve ısınıyor onun dışında kasamı açık kullanmaktayım ve egzoz fanım bulunuyor tek fanlı 750 ti phoenix kullanıyordum o kart ile gta 5 de 4 saate yakın oyun sonrası maximum 82 derece gördüm
Ve bu değeri gördüğümde kasamı kapalı kullanıyordum egzoz fanım yoktu eski kasamı masada çok yer kapladığı için satıp eski kasama montajladım daha az yer kaplıyor ve egzoz fanı için kapağı açık bıraktım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850
Top Bottom