Neler Yeni

2. Ele yönelmek mantıklımıdır

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,041
İsim
Lokman Açil
2. el olanlar ucuzmu en az 150 ye kadar var klavye önerebilirmisiniz peki

Klavye işlerinden pek anlamam ama 3 yıldır kullandığım rampage kb-r66 modeline bakabilirsin 3 yıldır sıkıntısız çalışıyor sadece bazı harflerde ufak soyulmalar oldu o kadarda olsun :)

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Mantıklı mı? Evet çünkü ucuz

Mantıklı mı? Hayır çünkü ucuz olduğu kadarda yıpranmış.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Siz önerebilirmisiniz acaba max 300 TL ye 2. el
Ne alacağınıza bağlı ama kulaklık ve klavye almam ben olsam temizlemesi zor ve hijyen açısında sıkıntılı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Temizlemesi zor derken eğer 2. el klavye aldıysanız ve temiz kullanılmamış bi ton sigara külü , kokusu varsa o klavyeden hayır gelmez hocam

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ne alacağınıza bağlı ama kulaklık ve klavye almam ben olsam temizlemesi zor ve hijyen açısında sıkıntılı

Temizlemesi zor derken eğer 2. el klavye aldıysanız ve temiz kullanılmamış bi ton sigara külü , kokusu varsa o klavyeden hayır gelmez hocam
en azından memnun olduğunuz bir ilan varmıdır

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal

Üstad

80+
Arkadaşlar artık yokluktan gördüğüm her çekilişe katılıyorum 1 yıldır Rampage kb-r73 , Rampage smx r50 kullanıyorum ergenlik sayesinde klavye tuzla buz oldu içi heğ kırık ama çalışıyor hala mouse desen terlediğimde çok rahatsız ediyor zaten ele oturmamaya başladı yoruluyorum kulaklık desen gamepower medusa kablolarını ısırdım tıpkı bir köpek gibi bantla sardım bir yeri çok açıldı şimdi ben para biriktirsem ve 2. el mouse klavye kulaklık alsam iyi yapmış olurmuyum
İyi ki benzin döküp yakmamışsın her şeyi.

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
Arkadaşlar artık yokluktan gördüğüm her çekilişe katılıyorum 1 yıldır Rampage kb-r73 , Rampage smx r50 kullanıyorum ergenlik sayesinde klavye tuzla buz oldu içi heğ kırık ama çalışıyor hala mouse desen terlediğimde çok rahatsız ediyor zaten ele oturmamaya başladı yoruluyorum kulaklık desen gamepower medusa kablolarını ısırdım tıpkı bir köpek gibi bantla sardım bir yeri çok açıldı şimdi ben para biriktirsem ve 2. el mouse klavye kulaklık alsam iyi yapmış olurmuyum
https://oyuncu.market/ burası var öyle güzel siyte olarak burda nbak istersen

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
Hiç güven vermedi bana
180 klık ürün inceleme sahibi tanıımnı yaptı videodan alakasız tanıttığı ürünleri oradan satıyor

Hiç güven vermedi bana
olay soyle ıslıyor sen urunu satın alıyorsun para adama gıtmıor urun sana ulasıyor eger sen onaylarsan yanı bu benım aldıgım urun dıyorsun ıncelıyorsun sıkıntı yok dertsen onayla baktın urun bozuk bekledıgın degıl ıptal et tekrar verıyon kargoya

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
180 klık ürün inceleme sahibi tanıımnı yaptı videodan alakasız tanıttığı ürünleri oradan satıyor

olay soyle ıslıyor sen urunu satın alıyorsun para adama gıtmıor urun sana ulasıyor eger sen onaylarsan yanı bu benım aldıgım urun dıyorsun ıncelıyorsun sıkıntı yok dertsen onayla baktın urun bozuk bekledıgın degıl ıptal et tekrar verıyon kargoya
İyimiş aslında bakmam lazım ryzen 3 3100 de varsa bakarım

Top Bottom