Neler Yeni

2 HAFTA ÖNCE ALDIĞIM LAPTOP 91 DERECE GÖRDÜ

Rifmon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Öztürk
Arkadaşlar slm yaklaşık 2 hafta önce aldığım monster abra a7 v12.4.1 modeli valorant oynarken 75 -85 arası görüyor fakat her 4 elde bi max 91 görmekte sizce bu değerler normalmi şu ana kadar 91 i 1 saniye den bile kısa sürüp hemen düştü 90 çok nadir gördüm sanki her pcyi açtığımda daha çok ısınıyomuş gibi geliyor sizce ısı değerlerim normalmi bu arada bilgisayarda i5 10200 h ve 1650 ti var ve valorantı nerdeyse full ayarlda oynamaktayım

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,764
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaşlar slm yaklaşık 2 hafta önce aldığım monster abra a7 v12.4.1 modeli valorant oynarken 75 -85 arası görüyor fakat her 4 elde bi max 91 görmekte sizce bu değerler normalmi şu ana kadar 91 i 1 saniye den bile kısa sürüp hemen düştü 90 çok nadir gördüm sanki her pcyi açtığımda daha çok ısınıyomuş gibi geliyor sizce ısı değerlerim normalmi bu arada bilgisayarda i5 10200 h ve 1650 ti var ve valorantı nerdeyse full ayarlda oynamaktayım
Bende de A7 V12.4.1 var.
Soğutucu kullanmadığın zaman sıcaklıklar böyle seyrediyor.
Tavsiyem oyuna girmeden 3-5 dk önceden turbo fanı açman. Böylece serinlemişken oyuna girmiş oluyorsun ve o kadar çok sıcaklığa çıkmıyor.

Rifmon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O neymiş ya öyle çok iyi bir termal macun al veya servise gönder zaten monster markasını sevmiyorum gittikçe gözümde düşüyor
çokmu kötü sıcaklığa sahip peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de A7 V12.4.1 var.
Soğutucu kullanmadığın zaman sıcaklıklar böyle seyrediyor.
Tavsiyem oyuna girmeden 3-5 dk önceden turbo fanı açman. Böylece serinlemişken oyuna girmiş oluyorsun ve o kadar çok sıcaklığa çıkmıyor.
sende ilk başlarda kaç derce oluordu ilk aldığın zamanlar yani

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,764
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
çokmu kötü sıcaklığa sahip peki

sende ilk başlarda kaç derce oluordu ilk aldığın zamanlar yani
Aynı bu değerlerde oluyordu. Çünkü soğutucu kullanmıyordum ve laptopun altına daha iyi hava alabilmesi işin bir şey koymuyordum. Doğal olarak laptopun altında fazla hava akışı olmadığı için bu değerlere ulaşıyor.

Rifmon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı bu değerlerde oluyordu. Çünkü soğutucu kullanmıyordum ve laptopun altına daha iyi hava alabilmesi işin bir şey koymuyordum. Doğal olarak laptopun altında fazla hava akışı olmadığı için bu değerlere ulaşıyor.
bende çalışmaytan laptop soğutucusu var

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,764
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
bende çalışmaytan laptop soğutucusu var
İyi bir laptop soğutucusu al. Eğer alamayacaksan ya da alıncaya kadar dediğim gibi kullan. Yani oyuna girmeden 3-5 dk önce turbo fanı aç. Etkisi oluyor.

Akiran

80+ Silver
Gaming laptopların yük altında iken 85-90 derece arası olması kabul edilebilir bir durum. Bence bir sorun yok. Yine de iyi bir laptop soğutucusu almanızı öneririm.

Rifmon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Öztürk
Gaming laptopların yük altında iken 85-90 derece arası olması kabul edilebilir bir durum. Bence bir sorun yok. Yine de iyi bir laptop soğutucu almanızı öneririm.
ama 2 haftalık pc 91 gördü abi

İyi bir laptop soğutucusu al. Eğer alamayacaksan ya da alıncaya kadar dediğim gibi kullan. Yani oyuna girmeden 3-5 dk önce turbo fanı aç. Etkisi oluyor.
100 lir ya bakıcam

Top Bottom