Neler Yeni

2 HAFTA ÖNCE ALDIĞIM LAPTOP 91 DERECE GÖRDÜ

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
ama 2 haftalık pc 91 gördü abi
Mesaj otomatik birleştirildi:

100 lir ya bakıcam
Benim önerim budur :
Monster kullanıyorum ve şimdiye kadar 82 83'ü aşmadı (detroit görüntü işlemesi dışında)

durum çokmu kötü yoıksa normalmi ve bu sıcaklığı havanın en sıcak olduğu zman gördüm
91 Derece çok ya hocam , öyle olunca çoğunlukla işlemci ghz kısıyor ve olması gerekenden az fps alıyorsun.

Samaeldrazi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
Alp
Steam
https://steamcommunity.com/id/alpdrazi/
Discord
Alp "drazi"#5123
durum çokmu kötü yoıksa normalmi ve bu sıcaklığı havanın en sıcak olduğu zman gördüm
Benim kullandığım laptopda bu dereceleri görüyo ama benimki 14 yıllık mı ne hiç macun değişimi yapılmadı ama şuan bir sorunu yok.Bana fazla gibi geldi

lofty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
şeref ünal
Arkadaşlar slm yaklaşık 2 hafta önce aldığım monster abra a7 v12.4.1 modeli valorant oynarken 75 -85 arası görüyor fakat her 4 elde bi max 91 görmekte sizce bu değerler normalmi şu ana kadar 91 i 1 saniye den bile kısa sürüp hemen düştü 90 çok nadir gördüm sanki her pcyi açtığımda daha çok ısınıyomuş gibi geliyor sizce ısı değerlerim normalmi bu arada bilgisayarda i5 10200 h ve 1650 ti var ve valorantı nerdeyse full ayarlda oynamaktayım
anlamıyorum ki oyun oynayacaksan neden laptop aldın tabi 91 derece olur altına çaydanlık koy çay demlersiniz.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,764
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Benim önerim budur :
Monster kullanıyorum ve şimdiye kadar 82 83'ü aşmadı (detroit görüntü işlemesi dışında)

91 Derece çok ya hocam , öyle olunca çoğunlukla işlemci ghz kısıyor ve olması gerekenden az fps alıyorsun.
Hocam önerdiğin soğutucuyu sadece 1 ay kullanabildim çok çile çektirdi bozuldu hemen.
91 Derecede de Ghz kısmaz. Aynı laptop bende de var. 99 dereceye kadar çıktığı zaman kısabilir.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Hocam önerdiğin soğutucuyu sadece 1 ay kullanabildim çok çile çektirdi bozuldu hemen.
91 Derecede de Ghz kısmaz. Aynı laptop bende de var. 99 dereceye kadar çıktığı zaman kısabilir.
Wow , 1 yıl oldu benim tam.
Elimdeki monster 83 84ten sonra ciddi biçimde kısıyor GHZ'i Modellerden modele düşüyor herhalde.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,158
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Arkadaşlar slm yaklaşık 2 hafta önce aldığım monster abra a7 v12.4.1 modeli valorant oynarken 75 -85 arası görüyor fakat her 4 elde bi max 91 görmekte sizce bu değerler normalmi şu ana kadar 91 i 1 saniye den bile kısa sürüp hemen düştü 90 çok nadir gördüm sanki her pcyi açtığımda daha çok ısınıyomuş gibi geliyor sizce ısı değerlerim normalmi bu arada bilgisayarda i5 10200 h ve 1650 ti var ve valorantı nerdeyse full ayarlda oynamaktayım
A7 v12 serisi alınmaz, almadan önce sorsaydınız

Rifmon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Öztürk
Elimdeki monster 83 84ten sonra ciddi biçimde kısıyor GHZ'i Modellerden modele düşüyor herhalde.
bende öyle bi soprun olmadıda

anlamıyorum ki oyun oynayacaksan neden laptop aldın tabi 91 derece olur altına çaydanlık koy çay demlersiniz.
ekran kartlarından haberin varmı ?

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Geçmiş olsun Monster alarak hata yapmışsın. Almadan önce öneri isteseydiniz keşke.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,764
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Olabilir hocam. Bende konu sahibinin laptopu var. Yeri geldiği zaman 95-96 derecelerde bile oynadım. Ghz hiç kısmıyor. Monster için bile yüksek değerler biliyorum ama 90 dereceden herhangi bir zarar geleceğini düşünmüyorum.
Soğutcuya gelirsekte arkadaki seviye ayarlama tuşları çabuk bozuluyor. Kalitesiz olduğu için vidaları çıkıp duruyor. USB ile laptopa bağlaması ayrı bir çile. Bazen 3 tane fanı çalışıyor bazen hiç çalışmıyor. Kafasına göre. En garip olanda şu. Laptopa soğutucuyu bağladığım zaman bazı oyunlarda yarı yarıya fps düşmesi yaşatıyor. Paramla rezil oldum valla.

Rifmon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Öztürk
O neymiş ya öyle çok iyi bir termal macun al veya servise gönder zaten monster markasını sevmiyorum gittikçe gözümde düşüyor
servise gönderdim normal dedi

Olabilir hocam. Bende konu sahibinin laptopu var. Yeri geldiği zaman 95-96 derecelerde bile oynadım. Ghz hiç kısmıyor. Monster için bile yüksek değerler biliyorum ama 90 dereceden herhangi bir zarar geleceğini düşünmüyorum.
Soğutcuya gelirsekte arkadaki seviye ayarlama tuşları çabuk bozuluyor. Kalitesiz olduğu için vidaları çıkıp duruyor. USB ile laptopa bağlaması ayrı bir çile. Bazen 3 tane fanı çalışıyor bazen hiç çalışmıyor. Kafasına göre. En garip olanda şu. Laptopa soğutucuyu bağladığım zaman bazı oyunlarda yarı yarıya fps düşmesi yaşatıyor. Paramla rezil oldum valla.
ilk aldığın zmanlar kac derecelerdeydi

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,764
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
servise gönderdim normal dedi

ilk aldığın zmanlar kac derecelerdeydi
Aga aynı soruyu niye soruyosun dedim ya aynıydı.

Rifmon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Öztürk
Gaming laptopların yük altında iken 85-90 derece arası olması kabul edilebilir bir durum. Bence bir sorun yok. Yine de iyi bir laptop soğutucusu almanızı öneririm.

Aynı bu değerlerde oluyordu. Çünkü soğutucu kullanmıyordum ve laptopun altına daha iyi hava alabilmesi işin bir şey koymuyordum. Doğal olarak laptopun altında fazla hava akışı olmadığı için bu değerlere ulaşıyor.
soğutucu aldıktan sorna ne kadar düştü

Benim önerim budur :

soğutucu kullanmasaydın ne kadar dürürdün

Top Bottom