Neler Yeni

Öneri 2 MONİTÖR + MASA + MONİTÖR STANDI ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
Arkadaşlar iyi forumlar. Yayın yaptığım yeri özelleştirmek istiyorum. Şu anda aktif olarak bu monitörü kullanıyorum. Panel ve çerçeve olarak benzer 2 adet monitör arıyorum. Ayrıca bu monitörler için 2+1 monitör kolu almayı düşünüyorum. C şeklinde 3 monitör yapacağım. Yan monitörlerin hz değerleri çok önemli değil. Aynı renkleri vermesi önemli. Bütün monitörler ve standları taşıyacak kalınlıkta ve sağlamlıkta masa da lazım. Masa için 180cm düşünüyorum ama hiçbir yerde bulamadım. Esnek bütçem var ama uçmayacak şekilde kullanmayı düşünüyorum. Önerileriniz varsa link olarak atabilirseniz çok mutlu olurum. İyi forumlar.

C şeklinde monitör ve büyük masa örneği :
1710387152332.png

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Turuncu Keskin
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam 160cm yeterli olur mu 3 monitör düşününce

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
yağız ahmet özdemir
Arkadaşlar iyi forumlar. Yayın yaptığım yeri özelleştirmek istiyorum. Şu anda aktif olarak bu monitörü kullanıyorum. Panel ve çerçeve olarak benzer 2 adet monitör arıyorum. Ayrıca bu monitörler için 2+1 monitör kolu almayı düşünüyorum. C şeklinde 3 monitör yapacağım. Yan monitörlerin hz değerleri çok önemli değil. Aynı renkleri vermesi önemli. Bütün monitörler ve standları taşıyacak kalınlıkta ve sağlamlıkta masa da lazım. Masa için 180cm düşünüyorum ama hiçbir yerde bulamadım. Esnek bütçem var ama uçmayacak şekilde kullanmayı düşünüyorum. Önerileriniz varsa link olarak atabilirseniz çok mutlu olurum. İyi forumlar.

C şeklinde monitör ve büyük masa örneği :
Alıntıyı görüntüle
Cercevesi ince oldugu icin bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cercevesi ince oldugu icin bu
hocam bu modelde miydi bilmiyorum ama asusun bir monitöründe çok fazla ölü piksel var diyorlardı

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
yağız ahmet özdemir
hocam 160cm yeterli olur mu 3 monitör düşününce
Pahali biraz ama bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu modelde miydi bilmiyorum ama asusun bir monitöründe çok fazla ölü piksel var diyorlardı
Bunu al o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi tanede tekli modelinden satin al

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Eren Turhan
Hocam ne yaptınız seçebildiniz mi? Seçtiyseniz neler vende benzer bir yapı kuracağımda

Top Bottom