Neler Yeni

2k monitör öneri ve tavsiye

abbasgral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
abbas oğlu
Bütçe
10000
Öncelikle iyi günler iyi akşamlar genelde hikayeli oyunlar oynayan biri olarak valorant tarzı oyun çok oynamam onun dışında back 4 blood olur o tarz oyunlara yada battlefield gibi oyunlar oynarım hikayeli oyun daha çok oynadığım için oyun deneyimimi daha iyi hale getirecek bir monitöre ihtiyacım var saatlerce kafayı yedim ve bir karara varamadım baya araştırdım bilmediğim çok bilgiye ulaştım bilgisayar bölümünde okuyan birisi olarak kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum ama bi karara varamadım nasıl bir monitör alacağıma

fiyat 10.000 geçmediği sürece sıkıntı yoktur benim belirtiğim özellikler dışında 2k olan ve renk yoğunluğu benzeri şeyleri iyi olduğu sürece önerilere açığım

kavisli mi yoksa düz mü gibi ips istiyorum ama 2k çoğu monitör va panel oluyor daha öğrenci olduğum içinde bütçem kısıtlı bilgisayarım gayet yeterli ama daha iyi görüntü alabilmek için monitör önemli

ileri zamanlarda photoshop ve yazılım işleri için uğraşacağım ve genellikle oyun oynadığım için monitörün önemi bende büyük renkleri iyi yansıtması hz yüksek olasmı da önemli aradığım genel özellikler şunlar

ekran inç min 27
çözünürlük 2 k qhd ve ya wqhd
panel ıps istiyorum ama önerilere açığım va panele karşı biraz yargılarım bana yardımcı olursanız anlamam konusunda va da alabilirim
yenileme hızı min 165 hz
Kontrast Oranı (Statik)3000:1
Kontrast Oranı (Dinamik)80.000.000:1 bu değerlerden düşük olmaması
tepki süresi max 1 ms
bit derinliği 8
pivot da olsa tatlı olur asansör muhabbeti ile yukarı aşağı istediğim yöne çevirebilmeliyim
bu özellikleri karşılaması veya daha iyi olması yeterlidir renkleri ne kadar doğru gösterirse o kadar iyi olur

biliyorum istediğim biraz zor ama ekonomi bizi de vurdu ve almışken en azından işimi görecek bir şey istiyorum

kendim baktığım bazı monitörler şunlardır fikirlerinizi belirtebilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu monitör alınır mı pivot özelliği yok ama onun dışında bu fiyata çok iyi duruyo

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,240
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom