Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 Monitörden Hangisi?(Anket) ( MSI 27" G27CQ4 VA vs Viewsonic VX2780J-2K IPS )

MSI 27" G27CQ4 VA vs VX2780J-2K IPS

• Oy kullanan toplam üye
    7
  • Anket kapatıldı .
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cihangir Tören
Aşabilme gibi bir şansınız varsa gram acımayın hocam kesinlikle Türkiye sizi pişman etmez kuşkunuz olmasın bir defa alıyorsunuz arabaya sürekli gaz almak gibi bir şey değil bu o yüzden zorlayın taxsitli birsyeler bakın ama ömürlük alın yani
Hocam aşarsam Asus TUF düşünüyorum ama hiç bilginiz var mı acaba 27" 2k 1ms olanlar hakkında?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Hocam aşarsam Asus TUF düşünüyorum ama hiç bilginiz var mı acaba 27" 2k 1ms olanlar hakkında?
Benim şahsi düşüncem Asus evet sağlam güzel marka ama markaya fazla para vermek gibi oluyor net bütçenizi belirtip bu bütçeye 2k IPS monitör önerisi isterseniz daha sağlıklı olacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun süredir bakmıyorum monitör o yüzden şimdi bişey söylemem yanlış olur birde otobüste olduğumdan girip bakamıyorum da internetten dolayı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cihangir Tören
Benim şahsi düşüncem Asus evet sağlam güzel marka ama markaya fazla para vermek gibi oluyor net bütçenizi belirtip bu bütçeye 2k IPS monitör önerisi isterseniz daha sağlıklı olacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun süredir bakmıyorum monitör o yüzden şimdi bişey söylemem yanlış olur birde otobüste olduğumdan girip bakamıyorum da internetten dolayı
Yine de ilginize teşekkür ederim hocam.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
F/P önceliği varsa Amazon garantisi ile bu modeli tercih etmek en mantıklısı, alternatif olarak G2724D var.

Acer 27" QHD Monitör, ZeroFrame, IPS, 170Hz, 400nits, 2ms - 0.5ms, UM.HX2EE.V23 https://amzn.eu/d/g3nJIfv

Bu bütçede bahsettiğim modeller dışında başka monitör bakmanıza gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cihangir Tören

Vade farksız 3 taksitle 8739₺'ye ASUS Tuf Gaming VG27AQ1A 27 inç 170Hz 1Ms QHD IPS G-Sync Gaming Monitör aldım. Herkese ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
939,364
Üyeler
147,715
Son üye
melokaya