Neler Yeni

2 Monitör Arasında Kaldım Hangisi Alınır.

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
Birisi bu
diğeride bu aranızda kullananlar varmı
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-vg258qr-24-5-0-5ms-165hz-gaming-led-monitör-1193925.html

Honigfluss

80+ Bronze
İkisi de alınmaz r25i-30 üzerine avantajları yok dezavantajları var

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
Neden pişman, biraz detay verir misin?
sıkışmış pixel çıktı ıaldığında ve monitör 180 hz ken sürekli ısınıp kapanıyormuş 165 de oynamak zorunda kalıyomuş bilmiyorum onun monitöründe var belki bu sorun ama genede risk almak istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisi de alınmaz r25i-30 üzerine avantajları yok dezavantajları var
dezavantajlarını söylerseniz sevinirim genede monitörü vatan vs gibi yerlerden bulabilirsem testini yaptırıp alabilirim belkşi

Honigfluss

80+ Bronze
sıkışmış pixel çıktı ıaldığında ve monitör 180 hz ken sürekli ısınıp kapanıyormuş 165 de oynamak zorunda kalıyomuş bilmiyorum onun monitöründe var belki bu sorun ama genede risk almak istemiyorum

dezavantajlarını söylerseniz sevinirim genede monitörü vatan vs gibi yerlerden bulabilirsem testini yaptırıp alabilirim belkşi
Ölü piksel çıkması tamamen şans işi, çok ölü piksel çıkıyor diye bir yorum da yapamayız çünkü alanların çoğunda çıkmıyor. Bruh, hiç mi yorumları okumamış. 180 Hz OC modu ve 30 dakika kullanılabiliyor. Monitörlerde OC yapmak zaten sağlıklı değil, zarar verebilir o yüzden max 165 Hz kullanmalı.

İkinci attığın TN çöpü onu direkt geçeyim 1. ile arasındaki farkları söyleyeyim
Lenovo 8 bit asus 6 + frc yani lenovoda renkler daha doğru
lenovoda hdr 400 var asusta yok
levononun parlaklığı daha yüksek olabiliyor, asusun parlaklığı gündüz kullanılmayacak derecede düşük ( 250 nit )
lenovoda sağa sola döndürme var asusta yok
lenovoda yatay-dikey döndürme var asusta yok
lenovoda yükseklik ayarı var asusta yok
lenovonun hoparlörü 6w asusun 4w lenovonunki daha iyi

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
Ölü piksel çıkması tamamen şans işi, çok ölü piksel çıkıyor diye bir yorum da yapamayız çünkü alanların çoğunda çıkmıyor. Bruh, hiç mi yorumları okumamış. 180 Hz OC modu ve 30 dakika kullanılabiliyor. Monitörlerde OC yapmak zaten sağlıklı değil, zarar verebilir o yüzden max 165 Hz kullanmalı.

İkinci attığın TN çöpü onu direkt geçeyim 1. ile arasındaki farkları söyleyeyim
Lenovo 8 bit asus 6 + frc yani lenovoda renkler daha doğru
lenovoda hdr 400 var asusta yok
levononun parlaklığı daha yüksek olabiliyor, asusun parlaklığı gündüz kullanılmayacak derecede düşük ( 250 nit )
lenovoda sağa sola döndürme var asusta yok
lenovoda yatay-dikey döndürme var asusta yok
lenovoda yükseklik ayarı var asusta yok
lenovonun hoparlörü 6w asusun 4w lenovonunki daha iyi
fps oynu oynadığım için tn almayı düşünüyordum zaten ama ıps te karar verdim
8 bit konusunda haklısın ama genede şuan kullandığım monitçr 6+frc gerek yok o kadar
hdr tamamen gözümü alıyor gerek olmadığını düşünüyorum

Honigfluss

80+ Bronze
fps oynu oynadığım için tn almayı düşünüyordum zaten ama ıps te karar verdim
8 bit konusunda haklısın ama genede şuan kullandığım monitçr 6+frc gerek yok o kadar
hdr tamamen gözümü alıyor gerek olmadığını düşünüyorum
hdr film izlemiyorsan pek işine yaramaz, en işine yarayacak özellikler yükseklik ayarı, parlaklık ve 8 bit olması

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
hdr film izlemiyorsan pek işine yaramaz, en işine yarayacak özellikler yükseklik ayarı, parlaklık ve 8 bit olması
şuanki monitörümle diğer mobitörün standı aynı parlaklığıda aynı ve 80 de kullanıyorum gayet yetiyor bana 8 bit konusunda haklısın vatanda bulabilirsem bakıcam

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,903
İsim
.
onu alcaktım 2 gün önce 4.3 k dı parayı çarşamba ayarlıyorum 6.3k oldu yapacak bişi yok alamıcam o yüzden
Dostum ben vatandan VG248Q aldım almaz olaydım deli gibi ghosting vardı mağazadan aldığım için iade de almadılar servise gitti 23 gün sonunda zar zor paramı kurtardım sakın bulaşma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,697
Üyeler
154,449
Son üye
MorTilki
Top Bottom