Neler Yeni

2 senede üniversite sınavına hazırlanabilir miyim

lux17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet baymaz
Merhaba,
Meslek lisesi 10. Sınıf öğrencisiyim. Bilişim bölümünde okuyorum ve yazılım mühendisliği okumak istiyorum.
Meslek lisesinde olduğum için kültür derslerim çok zayıf hatta çoğu dersim ortaokul düzeyinde diyebilirim.
2 senede üniversite sınavına hazırlanıp istediğim bölümü tutturabilir miyim, nasıl başlamalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Tnc öz
Merhaba,
Meslek lisesi 10. Sınıf öğrencisiyim. Bilişim bölümünde okuyorum ve yazılım mühendisliği okumak istiyorum.
Meslek lisesinde olduğum için kültür derslerim çok zayıf hatta çoğu dersim ortaokul düzeyinde diyebilirim.
2 senede üniversite sınavına hazırlanıp istediğim bölümü tutturabilir miyim, nasıl başlamalıyım?
2 sene de 1. bile olursun yeter ki çalış düzeni oturt dsiplinli çalış

omer_34

80+ Silver
hocam 2senede yapamayacağınız derece yok diyebilirim. doğru çalışma ile tabii ki. eksiklerinizi kapatarak rahatlıkla gidebilirsiniz şuan 10.sınıf iseniz 11.sınıofa geçene kadar tyt konularına ağırlıklı çalışmanızı öneririm

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
Merhaba,
2 sene istikrarlı çalışırsan sana bi burs bağlarlar varya bi süre çalışmana gerek kalmaz knk

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,155
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie
Top Bottom