Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 senelik Rampage Hydra R6 Plus, A ve S tuşlarında temassızlık başladı

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Quasi
Arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim klavyemde sırasıyla A ve S tuşlarında temassızlık başladı. Klavye 2 seneyi dolduralı 2 ay oldu. Oyun içerisinde veya başka bir uygulamada bir anda tuşlar temassızlık yapıyor. İlk olarak A tuşunda sorun başladı klavyeyi çıkarıp tekrar taktım. İdare ettim o gün. Sonrasında sorun tekrar nüksetti. A tuşunu çıkarıp temizledim tekrar yerleştirip denedim birkaç gün idare etti ama bu sefer de s tuşu temassızlık yapmaya başlayınca anlamadım. Her zaman değil de arada oluyor. (Tuş temassızlık yaptığında 2-3 saniye basıyorum algılıyor ama yani anlık tepkime yok.) Hani tuş ömrü bitti desen 50 milyonluk tuş ömrü 2 senede nasıl bitiyor ki ben öyle her gün 8-9 saat pc başında değilim. Yani kısaca yardıma ihtiyacım var dostlar. Fikirleri olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim teşekkürler.

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Quasi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Erdem çay
Plastik üst tuşu söküp switch e sıkmanız yeterli

Sıkıp bi kaç kez basın zaten uçup gidiyor

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Quasi
Plastik üst tuşu söküp switch e sıkmanız yeterli

Sıkıp bi kaç kez basın zaten uçup gidiyor
Direkt switche sıkacağız tamam anladım. Sıktıktan sonra direkt tuşu takıp basmalı mıyım yoksa tuşu takmadan switche temas etmek mi gerekiyor? Kusura bakmayın ilk defa duyduğum bir yöntem o yüzden aklımdakileri soruyorum bir farklılık olur mu diye.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Erdem çay
Direkt switche sıkacağız tamam anladım. Sıktıktan sonra direkt tuşu takıp basmalı mıyım yoksa tuşu takmadan switche temas etmek mi gerekiyor? Kusura bakmayın ilk defa duyduğum bir yöntem o yüzden aklımdakileri soruyorum bir farklılık olur mu diye.
Sıkın tuşa basın 5-6 sefer bir kaç saniye içinde zaten sıvı uçuyor. Diğer devrelere gelmesinde sıkıntı yok iletken değil sıvı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıkın tuşa basın 5-6 sefer bir kaç saniye içinde zaten sıvı uçuyor. Diğer devrelere gelmesinde sıkıntı yok iletken değil sıvı
Ama bu iş garanti olacak diyemem olmazsa bozuk switch yerine yenisi alınacak yada kullanılmayan başka switch ile yer değişimi yapılacak oda lehim ile yapılır

Quasi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Quasi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bu iş garanti olacak diyemem olmazsa bozuk switch yerine yenisi alınacak yada kullanılmayan başka switch ile yer değişimi yapılacak oda lehim ile yapılır
Teşekkürler yardımınız için tavsiyeleri dinleyeceğim. Olmadı dediğiniz gibi switch değiştirmeye gideriz..

Top Bottom