Neler Yeni

(2. Sezon 1. Yazılılar)DA Forum - Okul Konusu

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
2gün rapor ohhhhh

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Günaydın, biraz hava kararmış.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,149
İsim
Adnan Eren
la sıkıldım artık ya ne bitmez okul bu yıl çok sıktı yaw

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,149
İsim
Adnan Eren

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
her sabah erken kalkmaktan falan da sıkıldım daraldım yaw daha 11.sınıfım daha çok var ya önümde of
Çok yok ya, geçecek hemen. Üniversitede keyiflenirsin merak etme. Online olmazsa tabii.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Çok yok ya, geçecek hemen. Üniversitede keyiflenirsin merak etme. Online olmazsa tabii.
Hocam sen lise zamanlarını bilirsin para falan lazım oluyor, babamdan nasıl para koparırım taktik var mı?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Hocam sen lise zamanlarını bilirsin para falan lazım oluyor, babamdan nasıl para koparırım taktik var mı?
Ailenle ilişkini ve durumunuzu bilmiyorum ama dümdüz konuşarak istemeni tavsiye ederim. Sanırım gitar için lazım, gidip bir hobi edinmek istediğini söylersen vereceğini düşünüyorum. Eğer tutmazsa harçlık sistemine geçmeyi teklif edebilirsin Avrupa'daki gibi. Harcligindan biriktirirsin. Verdiğim öneriler biraz yetersiz farkındayım çünkü senin hakkında bilgim de yetersiz ama umarım işe yarar. Bir de ben 14 yaşından beri ailemden farklı illerde okuyorum yanii..

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ailenle ilişkini ve durumunuzu bilmiyorum ama dümdüz konuşarak istemeni tavsiye ederim. Sanırım gitar için lazım, gidip bir hobi edinmek istediğini söylersen vereceğini düşünüyorum. Eğer tutmazsa harçlık sistemine geçmeyi teklif edebilirsin Avrupa'daki gibi. Harcligindan biriktirirsin. Verdiğim öneriler biraz yetersiz farkındayım çünkü senin hakkında bilgim de yetersiz ama umarım işe yarar. Bir de ben 14 yaşından beri ailemden farklı illerde okuyorum yanii..
Anladım, belirli bir harçlığım var fakat yeterli gelmiyor. Hobi edinmek istediğimi söyleyince ne gerek var deniyor :D Teşekkürler önerin için

Top Bottom