Neler Yeni

(2. Sezon 1. Yazılılar)DA Forum - Okul Konusu

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Vallaha arkadaşlar buraya yazmak isterim duygularımı.
Okulların bittiğine ilk defa sevinmek yerine üzülüyorum.
Koca 4 sene bitti.
Dolu dolu bir 2 sene geçirdim 11 ve 12. olarak.
Güzel arkadaşlar edindim sağlam insanlar tanıdım ancak yolun sonu olmasa da YKS sınavı geldi.
Biz elimizden geleni yaptık bakalım sonuçlarını alabilecek miyiz.
Stresim artık garip etkiler yapıyor normal bir yere kadar o yüzden sınavda kontrol altında tutarsam kendimi iyi bir şeyler yapabilirim gibi.
9.sınıf benim için karamsar bir yıldı ancak yıllar geçtikçe karamsarlık bir yerde yerini korusa da bir yerde yendim.
İnşallah istediğim bölümü imkan olarak iyi bir yerde okurum.
Şuan Gazi Elektrik elektronik istiyorum ama bilemem belki daha kötü bir yere gidip daha iyi imkalar bulurum o yüzden iyi değerlendireceğim tüm imkanlarımı ilk hedef yaşadığım şehir olan Ankara'da okumak ancak şehir dışı da düşüneceğim.
Herkese diyorum çalışın arkadaşlar.
Eğer ailenizi durumu bir yerdeyse çalışın sadece.
Fazla düşünmeyin ekonomiyi , ülke durumunu sadece dersinize odaklanın bu konulara ilerde odaklanın çünkü bu konular size bir şey katmamaya başlıyor bir süre sonra.
farkında olun ama işinize yani dersinize bakın.
Umarım sınavınız çok güzel geçer, istediğiniz bölüme gidersiniz ve güzel bir üniversite deneyimi yaşarsınız. Yapabilirsiniz (y) :D

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Umarım sınavınız çok güzel geçer istediğiniz bölüme gidersiniz ve güzel bir üniversite deneyimi yaşarsınız. Yapabilirsiniz (y) :D
İnşallah herkes istediği yerlere girer.
Bana biyoloji uzak kalan her bölüm yakın olduğu sürece ben doğuya bile bir yerde razıyım artık

Zechion

80+ Silver
11. sınıf bitti. Şimdi sırada 12 var, yks var. Aslında tatile giriyorum diye sevinmem gerekirdi fakat altına gireceğim yük beni çok korkutuyor.
9. sınıf karantinaya geldi hiçbir şey hissetmedim.
10. sınıfta okul arkadaşlarımla tanıştım ve güzel geçti.
11. sınıf ise benim için en yorucu ve sıkıcı geçen sene olabilir.
Şimdi ise sırada 12 var.
12. sınıfta sınav hakkında tavsiyeleri olan varsa söyleyebilir.
Yazın TYT bitireceğim.
Bakalım neler olacak. Gerçekten de sebepsizce duygulanasım geliyor.

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,155
İsim
Yusuf Karakaya
Ben bu konunun ilk günlerini hatırlıyorum be, zaman harbiden ne hızlı geçiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

12.sınıf için kesinlikle yazdan çalışmaya başla, benim gibi oturursan çok pişman olursun

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Harbiden Konunun açıldığı gün aklıma geldi. 9 koca ay geçmiş. Ne çabuk. Hayat çok hızlı geçiyor.

Hayatta zaman iki şekilde akar. Biri nefes alıp verdiğin sürece kendi zamanın. Bir diğeri de yaşadığına tanıklık ettiğin ve zamanın su gibi akıp gittiği o özel anlar.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Bu LGS/YKS gibi sınavları bu kadar takmayın beyler. Hayatınızın sonu veya başı değiller. Kendinize hedef koymanız gayet normal ancak hayat her zaman yolunda gitmeyebilir. Hasta olabilirsiniz, yakınınızı kaybedebilirsiniz, hayat size bir anlam ifade etmeyebilir. Her şey okuyunca da olmuyor. Bir sürü okumadan çok iyi yerlere gelmiş insan tanıyorum. Onlar taycan, mercedes g kasa ile gezerken gerçekten az çok iyi bi yerde okuyanlar/okumuşlar şu an belli gelir ve belli bir hayatla yaşıyolar. Hayat gerçekten bu değil arkadaşlar. Okumak için okumayın. Sınav seneniz de full basıp üniversite de yatınca yine üzüleceksiniz. İnanın 4 yıl boyunca gidip istediğiniz bi yerde en alttan başlayınca direkt orta halli bi üniversiteden ve iyi yerlerde okuyup ancak üniversite de yatmış kişilerin önüne geçeceksiniz. Onlardan tek eksiğiniz bir kağıt parçası olacak. İnanın çok büyük kurum değilse o da önemli değil. Türkiye’de okuyarak zengin olma ihtimaliniz çok çok az, Okuyaraktan kastığım üniversitede aldığınız derslerden geçip mezun olunca, zaten ilk 2 seneniz iş aramakla geçecek. Artık çoğu yerde tecrübe istendiği için “o” okumamış adam işte burda sizi geçecektir. Her şey olacağına varır. Kendinizi ve hayatınızı yaşamaya bakın. Sınavlar gelir geçer ama sağlığınız geçince iş işten geçmiş olur. Hayırlı günler..

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Harbiden Konunun açıldığı gün aklıma geldi. 9 koca ay geçmiş. Ne çabuk. Hayat çok hızlı geçiyor.

Hayatta zaman iki şekilde akar. Biri nefes alıp verdiğin sürece kendi zamanın. Bir diğeri de yaşadığına tanıklık ettiğin ve zamanın su gibi akıp gittiği o özel anlar.
Bunun da üzerinden 2 aydan fazla geçti ve 1 ay var hayat su gibi be abi cidden anliyorum artik

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,410
İsim
MehmedVII
Son 2 sezon hadi be

Joker_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Ahmet Özsu
11. sınıf bitti. Şimdi sırada 12 var, yks var. Aslında tatile giriyorum diye sevinmem gerekirdi fakat altına gireceğim yük beni çok korkutuyor.
9. sınıf karantinaya geldi hiçbir şey hissetmedim.
10. sınıfta okul arkadaşlarımla tanıştım ve güzel geçti.
11. sınıf ise benim için en yorucu ve sıkıcı geçen sene olabilir.
Şimdi ise sırada 12 var.
12. sınıfta sınav hakkında tavsiyeleri olan varsa söyleyebilir.
Yazın TYT bitireceğim.
Bakalım neler olacak. Gerçekten de sebepsizce duygulanasım geliyor.
Aga sen ne yaptın ? Benim TYT konu olarak sosyal dışında bitti son girdiğim denemelerde 90 ve civarı gelmeye başladı ama AYT okul açılınca yani şimdi başlıyorum inşaallah yanlış bir şey yapmadım.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Aga sen ne yaptın ? Benim TYT konu olarak sosyal dışında bitti son girdiğim denemelerde 90 ve civarı gelmeye başladı ama AYT okul açılınca yani şimdi başlıyorum inşaallah yanlış bir şey yapmadım.
Çok iyi yapmışsınız ben yine üşengeçliğimden tyt'yi tam bitiremedim.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Sırada oturanlar var mı aranızda :D

6 Şubat 2023 edit: geçmiş olsun hepimize deprem felaketi :(

20 Şubat 2023 edit: 2. döneme başlamış bulunuyoruz ve konu 1000 mesaj'a ulaştı teşekkürler gösterdiğiniz ilgiden dolayı.

10 Ağustos 2023 edit: Evet arkadaşlar 1 ay sonra okullar açılıyor, 2023-2024 eğitim öğretim yılı için mükemmel bir sezon bizi bekliyor benimde YKS senem olacak, okulda telefonu eline alan herkes bu konuya cevap yazıyor arkadaşlar. Okullar açıldığı gibi tam gaz başlıyoruz sohbetlere herkese iyi forumlar dilerim :D
Yollardayız be ya

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Mehmet
Okula geldim full muhabbet çok sarıyor özlemişim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri