Neler Yeni

2. tercihi yatay geçiş için en elverişli şekilde nasıl doldurabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cihan Orakçı
Dilde 7.800~ sıralama yaptım, istediğim bölüm olan Ege Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık geçen sene 7.100~ ile kapatmış. Girebilme ihtimalim de var girememe ihtimalim de, giremediğim ihtimal için diğer tercihleri doldururken 2.'ye Ege Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı yazıp kurum içi yatay geçiş mi kovalamalıyım yoksa Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık yazıp kurumlar arası yatay geçiş mi kovalamalıyım?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dilde 7.800~ sıralama yaptım, istediğim bölüm olan Ege Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık geçen sene 7.100~ ile kapatmış. Girebilme ihtimalim de var girememe ihtimalim de, giremediğim ihtimal için diğer tercihleri doldururken 2.'ye Ege Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı yazıp kurum içi yatay geçiş mi kovalamalıyım yoksa Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık yazıp kurumlar arası yatay geçiş mi kovalamalıyım?
dilde bilmiyorum ama yatay geçiş kolay bir mevzu değil ki olsa herkes yapardı.
Ben de düşünüyordum yapma dediler böyle ki cidden okurken anladım bunun ne kadar zor olduğunu.
Tavsiyem yatay geçiş yaparım diye düşünmeyin kolay değil

Pukiina

80+
Hocam illa o okulu istiyorsanız ikinci seçeneği seçin derim. Yatay geçiş göründüğü kadar göz korkutan bir olay değil. Her şey sizin çalışamanıza 1. Sınıfı kapatırken yaptığınız olaya bağlı. Bunu zaten biliyorsunuzdur. Bu yüzden de kurumlar arası geçiş daha iyi olacaktır diye düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,039
Üyeler
154,169
Son üye
Rafa Silva
Top Bottom