Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 Termal macun arasında arada kaldım.

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bütçe
150
Arkadaşlar kardeşimin ve kendi bilgisayarımızdaki bileşenleri 1 ay önce değiştirdiğimizden ötürü 20 tl lik çok az bir miktarda termal macun sürebildim, lakin işlemci sıcaklıkları bi hayli kabul edilebilir olsada kardeşimin sisteminde ryzen 3 2200g vardı işlemcileri değiş tokuş yaptık onda ryzen 5 1600 ve asus strix gtx950 var ekran kartı oyunlarda 20 tl lik macundan dolayı 8-10 derece fazla oluyor mesela gta 5 de gereken ultra ayarlardaki sıcaklığı 58-59 derecede olması iken (bu değerleri kartı aldığımda test yaparken not ettiğim değerlerdi) ama macun dan sonra oyunda grafik ayarlarında yer yer 68-70 derecelere dayanıyor. (kasanın yan kapağını çıkardım minik fansız bir kasa) ekran kartını 2 ay önce almıştım garanti etiketi felan sökülmemiş aldığım kişi zaten öğrenciydi o da 2017 de vatandan almış sonra kartı açıp macun yenilemesinden sonra alt üst oldu değerler 1 ay dır mecbur böyle devam.
Uzun lafın kısası ben bu 20 tlik macunda bu 2 işlemciye (ryzen 3 2200g ve ryzen 5 1600 14nm) 1 ekran kartına (asus strix gtx950 o.c) çok az sıkabildim, ve internette ve abdullah abinin eski videolarını izledim 2 macun arasında kaldım.
1-) Thermal grizzly aeronaut 3.9 neredeyse 4 gram sayılır. https://www.akakce.com/termal-macun...5w-yuksek-performansli-fiyati,1209726304.html
2-) Artic mx-4 bu macunda 4gram lakin f/p gibi geldi bana. https://www.akakce.com/termal-macun/en-ucuz-arctic-mx-4-4-gr-fiyati,513629125.html
Aklımda mastergel pro da var lakin emin olamadım :D

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,598
İsim
Hacı
Arkadaşlar kardeşimin ve kendi bilgisayarımızdaki bileşenleri 1 ay önce değiştirdiğimizden ötürü 20 TL lik çok az bir miktarda termal macun sürebildim, lakin işlemci sıcaklıkları bi hayli kabul edilebilir olsada kardeşimin sisteminde ryzen 3 2200g vardı işlemcileri değiş tokuş yaptık onda ryzen 5 1600 ve asus strix gtx950 var ekran kartı oyunlarda 20 TL lik macundan dolayı 8-10 derece fazla oluyor mesela gta 5 de gereken ultra ayarlardaki sıcaklığı 58-59 derecede olması iken (bu değerleri kartı aldığımda test yaparken not ettiğim değerlerdi) ama macun dan sonra oyunda grafik ayarlarında yer yer 68-70 derecelere dayanıyor. (kasanın yan kapağını çıkardım minik fansız bir kasa) ekran kartını 2 ay önce almıştım garanti etiketi felan sökülmemiş aldığım kişi zaten öğrenciydi o da 2017 de vatandan almış sonra kartı açıp macun yenilemesinden sonra alt üst oldu değerler 1 ay dır mecbur böyle devam.
Uzun lafın kısası ben bu 20 tlik macunda bu 2 işlemciye (ryzen 3 2200g ve ryzen 5 1600 14nm) 1 ekran kartına (asus strix gtx950 o.c) çok az sıkabildim, ve internette ve abdullah abinin eski videolarını izledim 2 macun arasında kaldım.
1-) Thermal grizzly aeronaut 3.9 neredeyse 4 gram sayılır. https://www.akakce.com/termal-macun...5w-yuksek-performansli-fiyati,1209726304.html
2-) Artic mx-4 bu macunda 4gram lakin f/p gibi geldi bana. https://www.akakce.com/termal-macun/en-ucuz-arctic-mx-4-4-gr-fiyati,513629125.html
Almışken iyisini al.

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
MX-4 gayet işinizi görecektir. Ancak en ucuzunu almayın, ya Amazon Türkiye'den ya da Teknobiyotik sitesinden alın.

99 TL için çok iyi bir macun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Almışken iyisini al.

MX-4 ile arasındaki fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum. 15-20 TL fark olsaydı düşünülürdü ancak MX-4 fiyatıyla daha mantıklı.

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MX-4 gayet işinizi görecektir. Ancak en ucuzunu almayın, ya Amazon Türkiye'den ya da Teknobiyotik sitesinden alın.

99 TL için çok iyi bir macun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MX-4 ile arasındaki fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum. 15-20 TL fark olsaydı düşünülürdü ancak MX-4 fiyatıyla daha mantıklı.
Peki amazondan daha önce alışveriş yapmadım da, aliexpress gib yurtdışındanmı geliyor yoksa türkiyedenmi?

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin
Arkadaşlar kardeşimin ve kendi bilgisayarımızdaki bileşenleri 1 ay önce değiştirdiğimizden ötürü 20 TL lik çok az bir miktarda termal macun sürebildim, lakin işlemci sıcaklıkları bi hayli kabul edilebilir olsada kardeşimin sisteminde ryzen 3 2200g vardı işlemcileri değiş tokuş yaptık onda ryzen 5 1600 ve asus strix gtx950 var ekran kartı oyunlarda 20 TL lik macundan dolayı 8-10 derece fazla oluyor mesela gta 5 de gereken ultra ayarlardaki sıcaklığı 58-59 derecede olması iken (bu değerleri kartı aldığımda test yaparken not ettiğim değerlerdi) ama macun dan sonra oyunda grafik ayarlarında yer yer 68-70 derecelere dayanıyor. (kasanın yan kapağını çıkardım minik fansız bir kasa) ekran kartını 2 ay önce almıştım garanti etiketi felan sökülmemiş aldığım kişi zaten öğrenciydi o da 2017 de vatandan almış sonra kartı açıp macun yenilemesinden sonra alt üst oldu değerler 1 ay dır mecbur böyle devam.
knkm mx 4 e dikkat et piyasada çok sahte var

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
MX-4 tercih ediniz.

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan
Mx 4 en iyisi asla üzmez

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MX-4 tercih ediniz.
Teknobiyotik den alsam sahte gelmez değil mi?
teknobiyotik mx-4 ürün link: ps://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/termal-macun/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-ar-actcp00002b.html

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Teknobiyotik den alsam sahte gelmez değil mi?
teknobiyotik mx-4 ürün link: ps://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/termal-macun/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-ar-actcp00002b.html
Sahte olacağını sanmıyorum. Bir kullanıcının deneyimine dayanarak: Sahte ve orijinal MX-4 arasında maksimum 2 derece fark oluşuyormuş.

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Sahte olacağını sanmıyorum. Bir kullanıcının deneyimine dayanarak: Sahte ve orijinal MX-4 arasında maksimum 2 derece fark oluşuyormuş.
Anladım o zaman sipariş veriyorum, yardımlarınız için teşşekür ederim. :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,172
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom