Neler Yeni

2 yıllık elektrik bölümü için tablet mi yoksa laptop mu almalıyım ?

SaruHan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sergen
Arkadaşlar evde masaüstü var. Ben 2 yıllık elektrik bölümü okuyacağım. Sizce tablet mi işime daha çok yarar yoksa laptop mu ?
Tablet olarak huawei düşünüyorum çok da bütce yok.
laptop ekonomik olarak zorlayabilir.

Dejour

80+ Bronze
Arkadaşlar evde masaüstü var. Ben 2 yıllık elektrik bölümü okuyacağım. Sizce tablet mi işime daha çok yarar yoksa laptop mu ?
Tablet olarak huawei düşünüyorum çok da bütce yok.
laptop ekonomik olarak zorlayabilir.
Hocam 8K-9K Fiyat bandında Ryzen 3 7000 Serisi laptoplar var 4C/8T 8 GB RAM 256/512GB SSD Konfigürasyonlarında satılıyor.

SaruHan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sergen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 8K-9K Fiyat bandında Ryzen 3 7000 Serisi laptoplar var 4C/8T 8 GB RAM 256/512GB SSD Konfigürasyonlarında satılıyor.
Usta laptop istiyorum da almışken iyi bişey almak lazım aklımda 4050 olan asusu tuf laptop vardı ama 23k pahalı geldi onun yerine 9499 a huawei matepad 11.5 tablet var vergi indiriminden yararlanmak için onu da düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usta laptop istiyorum da almışken iyi bişey almak lazım aklımda 4050 olan asusu tuf laptop vardı ama 23k pahalı geldi onun yerine 9499 a huawei matepad 11.5 tablet var vergi indiriminden yararlanmak için onu da düşünüyorum.
okuyacağım bölüm de PC uygulama falan indirmem gerekir mi bilmiyorum indirmeme gerek kalmasa tablet alabilirim

Top Bottom