Neler Yeni

2 yıllık lojistik okunur mu

helios456

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
anıl özcoşkun
selamlar izmirde yaşıyorum üniversiyeyi de izmirde okumak istiyorum lojistik okumak istiyorum 4 yıllık gelmesse 2 yıllık okunur bilen biri varsa yardımcı olabilir mi ??

asdqwe1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan Demir
selamlar izmirde yaşıyorum üniversiyeyi de izmirde okumak istiyorum lojistik okumak istiyorum 4 yıllık gelmesse 2 yıllık okunur bilen biri varsa yardımcı olabilir mi ??
ben şahsen dokuz eylül lojistik yönetimi hedefliyorum hazırlık okuyacağım 2 yıllık önermem sahada çalıştırırlar seni çok bir maaş beklentin olmasın ama 4 yıllık okursan masa başı bir işin olur güzel de maaşın olur

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
ben şahsen dokuz eylül lojistik yönetimi hedefliyorum hazırlık okuyacağım 2 yıllık önermem sahada çalıştırırlar seni çok bir maaş beklentin olmasın ama 4 yıllık okursan masa başı bir işin olur güzel de maaşın olur
bundan sonra ben paranın masa bası islerde değil sahadaki islerde olacagını düsünüyorum nere elini atsan mühendis mimar

helios456

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
anıl özcoşkun
eşit ağırlk mısın kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten öyle, bizim burda 3-5 yıllık pazarlamacıya 35k maaş veriyolar. (üniversite okumamış olsa bile)
2 yıllık okunmaz diyorsun yani aslında matematıkğim hic yok ve nasıl toparlayadcağımı bilmiyorum ders calısıyorum ama 4 yıllık olmassa 2 yıllık diye düşünmüştüm

1721

80+ Bronze
eşit ağırlk mısın kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 yıllık okunmaz diyorsun yani aslında matematıkğim hic yok ve nasıl toparlayadcağımı bilmiyorum ders calısıyorum ama 4 yıllık olmassa 2 yıllık diye düşünmüştüm
çok bir şey yapmana gerek yok. git edebiyat çalış 10 tanede mat yapsan yeter

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,812
Üyeler
147,016
Son üye
Cemmy
Top Bottom