Neler Yeni

20.000-25.000 bandında iş-üniversite için laptop önerisi

captaincy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem Sakarya
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, üniversite ve iş amaçlı taşınabilirliği olan pil performansı iyi olan, 5-10 yıl sıkıntısız idare edebilicek fazla ağır olmayan fiyatına göre sağlam bir laptop önerisine ihtiyacım var, matebook 14 bakıyordum tasarımı harikaydı kasası metal taşınabilir pili de iyi gidiyor deniyordu özellikleri de benim için yeterliydi fakat ışık sızması, pixellerle alakalı problemler tuşlarda touch padda vesayre sorun yaşayan fazla kişi olduğu için ondan vazgeçmek zorunda kaldım malzeme kalitesi tercihen güzel olmasını isterim fakat sırf malzeme kalitesi için de performanstan ödün vermek istemem ondan dolayı malzeme kalitesi harika olmasa da önerilerinizi bekliyorum
Aynı zamanda görüntü kalitesi de sonuçta benim için önemli çünkü oyun oynamayacağım harici yüksek seviye bir ekran kartı gerektiren işlemlerim pek olmayacağından ekranı da oled veya 2k - 2.5k falan olan bildiğiniz önerebiliceğiniz laptoplar varsa çok harika olur, 90hz 120hz 144hz bu fiyatlara mümkün olabilicek kısacası en f/p ürünlerden birisini seçmeye ihtiyacım var eğer parasını gerçekten hak eden mac yerine tercih edebiliceğim 25k üstü laptop öneriniz varsa onu da öğrenmek isterim.
Genel olarak visual studio'da kod yazmak için kullanıcağım bilgisayarı, adobe photoshop kullanıcağım ve aynı zamanda ayda yılda 1 kere de olsa video montaj tarzı bir işle de uğraşma olasılığım var, internette gezinme, film izleme, mail gönderme kontrol etme ve bunlar gibi basit işlemleri saymıyorum onlar için de kullanıcağım tabii ki microsoft programları v.s v.s
fikirlerinizi ve önerilerinizi merakla bekliyorum :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,497
Üyeler
147,146
Son üye
Versoo33
Top Bottom