Neler Yeni

[20.10.2021 GÜNCELLEME] Yusuf Kayaalp'e Erdoğan'a Hakaretten Dolayı Dava Açıldı!!

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Erdoğan en çok hakarete uğrayan ve hakkında iftiralar atılan başkan. Bu dava açılanlara da bir halt olmuyor. Uyarıyorlar, bir daha yapma deyip geçiyorlar.
Bu konuya da katılıyorum bir noktasına gerçekten erdoğanla çok uğraşılıyor diğer siyasilere oranla buna karşıyım işte istemiyorsan eleştirirsin ama bunun üstünü kimseyey yapma hakkına sahip dğeil kimse katılıyorm biraz uğraşılıyor . Ama onu halen iyi bir yönetici yapmıyor.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,047
İsim
Muhammet Trabzon
Bu konuya da katılıyorum bir noktasına gerçekten erdoğanla çok uğraşılıyor diğer siyasilere oranla buna karşıyım işte istemiyorsan eleştirirsin ama bunun üstünü kimseyey yapma hakkına sahip dğeil kimse katılıyorm biraz uğraşılıyor . Ama onu halen iyi bir yönetici yapmıyor.
Eksiklikleri var elbet, insan sonuçta. Fakat olası adaylar içerisindeki en iyi başkan, Erdoğan bence.

Muhalefete baksana, mesele Kıbrıs'ken bile birlikte olamıyorlar. Karabağ Zaferinde bile meclis birlik olamadı. Erdoğan'a oy kazandırır korkusuyla, ülkenin çıkarlarını hiçe sayıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Konuyla alakalı en büyük gelişme oldu konuyu yükselttim arkadaşlar.

Alfha13

80+ Silver
Yanlış anlamadıysam 7500 Euro ödenecek şimdi, öyle mi? Biz de mi hakaret etsek acep?

Top Bottom