Neler Yeni

20-25-30K Bütçe ile hangi laptopu almalıyım?

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,042
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Bütçe
29999
Merhabalar, başlıkta gördüğünüz gibi bütçe belirli, minimum 20, maksimum 30K şeklinde güzel aldığımıza değecek ve uzun yıllar götürecek bir laptop arıyorum, aradığım kriter yok, asus msi gibi markalardan olursa çok iyi olur, casper monster gibi markalardan çok fazla şikayet ve olumsuz şeyler görüyorum duyuyorum, sizlere danışarak adım atmak istedim, aklımda bir kaç model var, müsait olunca ekleyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lütfen konuma laptop alma masaüstü al gibi şeyler yazmayın, bitliste görev yapan abime hediye alacağım, kendisi laptop istiyordu doğum günü yaklaştı,
İlla 30k olmasına gerek yok, 20 civarına MANTIKLI GÜZEL laptop varsa o da olabilir

xTURANN

80+ Bronze
HP Victus 16 - 3060 ( 8 GB RAM.. )
HP Victus 16 - 4060

Bu ikisi de çookk uzun yıllar götürür.
Üstte olan laptop 95w, altta ki 120w ekran kartına sahip. İkisi de sanırım 4 hücreli pile sahip. Bu durumda yeni nesil pillere oranla 1 saat daha az kullanım süresi var ( hp victusun bir çok modelinde 6 hücreli pile geçilmiş bu da 1 küsür saat ekstra kullanım sağlıyor )

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,042
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HP Victus 16 - 3060 ( 8 GB RAM.. )
HP Victus 16 - 4060

Bu ikisi de çookk uzun yıllar götürür.
Üstte olan laptop 95w, altta ki 120w ekran kartına sahip. İkisi de sanırım 4 hücreli pile sahip. Bu durumda yeni nesil pillere oranla 1 saat daha az kullanım süresi var ( hp victusun bir çok modelinde 6 hücreli pile geçilmiş bu da 1 küsür saat ekstra kullanım sağlıyor )
bende bu 4060 olanı gördüm fiyatına göre iyi geldi o vardı aklımda, pil derken arada uçurum bir fiyat farkı var mı, nasıl bakabilirim dediğiniz 4 ve 6 ya

Birde attığınız 4060lıyı GPN Teknoloji diye bir yer satıyor, satış sonrası arkasında duracaklarını çok sanmıyorum

amazonda aynısı 34 bin tl,

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,042
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Wwwww

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,042
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Aaaaa

xTURANN

80+ Bronze
bende bu 4060 olanı gördüm fiyatına göre iyi geldi o vardı aklımda, pil derken arada uçurum bir fiyat farkı var mı, nasıl bakabilirim dediğiniz 4 ve 6 ya

Birde attığınız 4060lıyı GPN Teknoloji diye bir yer satıyor, satış sonrası arkasında duracaklarını çok sanmıyorum

amazonda aynısı 34 bin TL,
Ben de 4060lı olanı alıcaktım fakat satıcıdan dolayı korktum.
Pil olayı farklı. Fiyatla bi alakası yok. Son kullanıcıyı pek ilgilendirmeyen bir durum. 7 Saat birinde 8 saat birinde açık kalma süresi var o kadar.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,042
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ben de 4060lı olanı alıcaktım fakat satıcıdan dolayı korktum.
Pil olayı farklı. Fiyatla bi alakası yok. Son kullanıcıyı pek ilgilendirmeyen bir durum. 7 Saat birinde 8 saat birinde açık kalma süresi var o kadar.
bende satıcı konusunda endişeliyim açıkçası, ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

Top Bottom