Neler Yeni

20 25 bin arası PC önerisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğra Yılmaz
Arkadaşlar sistemimi yükseltmek istiyorum ve 20 25 k ya sistem alabilirim önerileriniz nelerdir.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Sercan SAYİT
Eski sisteminizin parçalarını marka/model olarak sayabilir misiniz? Güncellemeye mi uygun yoksa direkt yeni sisteme mi geçmelisiniz önce ona bakılsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğra Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Sercan SAYİT
https://www.hepsiburada.com/izoly-i...ilgisayari-gaming-desktop-pc-p-HBCV000049C8GZ

Hocam ben pek anlamıyorum siz bakarsanız. (Bu sistemi alarak büyük hata yaptığımı biliyorum)

Bunu satın yada evde yedek bilgisayar olarak falan satın orasını bilemeyeceğim ama ne içinden parça alınıp yeni sistemde kullanır ne de bu sisteme yükseltme yapılır. Bütçeyi biraz daha arttırma şansınız olursa bunu alabilirsiniz.

https://www.tebilon.com/amd-7500f-m...c-msi-pro-a620m-e-xpg-16gb-ddr5-kioxia-512gb/

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğra Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Sercan SAYİT
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mehmet Ali
Düşünme yapıştır geç
2 hafta öncesine 29 bine gelmişti sistem indirim bitmiş olmasına rağmen çok fazla yükselmedi çok çok ucuz değil ama şu anki piyasa karışıklığını biliyorsun çokta pahalı sayılmaz bence kaçırma derim yinede araştır istersen ...

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğra Yılmaz
monitör dahil mi ?
Monitörüm 60 hz hocam büyük ihtimal onuda satacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşünme yapıştır geç
2 hafta öncesine 29 bine gelmişti sistem indirim bitmiş olmasına rağmen çok fazla yükselmedi çok çok ucuz değil ama şu anki piyasa karışıklığını biliyorsun çokta pahalı sayılmaz bence kaçırma derim yinede araştır istersen ...

Üstteki sistemmi bu sistemmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşünme yapıştır geç

Üstteki sistemmi bu sistemmi?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom