Neler Yeni

20-25k arası laptop ( Linkteki alınır mı)

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tolga Can
Merhaba, haftaiçi yeni bir laptop alacağım max 25k ya çıkabiliyoruz.

Bu laptop alınır mı? Kronik sorunu falan var mı yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali taha
İdefix güvenilir mi peşin fiyata 8 taksit çok iyi

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda
Merhaba, haftaiçi yeni bir laptop alacağım max 25k ya çıkabiliyoruz.

Bu laptop alınır mı? Kronik sorunu falan var mı yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
Dostun nitro 5 serileri biraz sorunlu bunu göz önğnde bulundurarrak alın ısınma problemleri imkanının olursa acerın nitro 16 serilerine bakın

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tolga Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nitro 16 lar biraz üstüne çıkıyor bütçenin ama belki Bi indirim kupon falan yakalarsak kredi kartına alışverişte falan mümkün olanilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostun nitro 5 serileri biraz sorunlu bunu göz önğnde bulundurarrak alın ısınma problemleri imkanının olursa acerın nitro 16 serilerine bakın
Birde ne gibi sorunu var bilmediğimden soruyorum

İdefix güvenilir mi peşin fiyata 8 taksit çok iyi
İdefixten eskiden kitap alıyordum sürekli de bu tip satışları olduğunu bende yeni gördüm

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda
Nitro 16 lar biraz üstüne çıkıyor bütçenin ama belki Bi indirim kupon falan yakalarsak kredi kartına alışverişte falan mümkün olanilir

Birde ne gibi sorunu var bilmediğimden soruyorum

İdefixten eskiden kitap alıyordum sürekli de bu tip satışları olduğunu bende yeni gördüm
Acer nitro 5 serisinde kasa tasarımından dolayı ısınma sorunu çok yaşadı kasaları kalitesizdi yamulma sorunu oldu nitro 16 ile metal fan sistemine geçtiler ve artık yanlış hatırlamıyorsam acer nitro 16 serisinden itibaren fabrika çıkışlı sıvı metal kulanılıyor böylelikle piysadaki öteki laptop serilerine yakın ısı değerlerine rağmen işlemci kendini kısmıyor ve turbo frekansta kendini kulanabiliyor.

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tolga Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acer nitro 5 serisinde kasa tasarımından dolayı ısınma sorunu çok yaşadı kasaları kalitesizdi yamulma sorunu oldu nitro 16 ile metal fan sistemine geçtiler ve artık yanlış hatırlamıyorsam acer nitro 16 serisinden itibaren fabrika çıkışlı sıvı metal kulanılıyor böylelikle piysadaki öteki laptop serilerine yakın ısı değerlerine rağmen işlemci kendini kısmıyor ve turbo frekansta kendini kulanabiliyor.
Eyvallah usta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,837
Üyeler
156,528
Son üye
apoow
Top Bottom