Neler Yeni

20-30k bandı laptop önerisi

Shourd

80+ Silver
Bu önerdiğin 34k lenovo olan 31k hangisini tercih edeyim
acer olanı tercih edebilirsin ilerde değişmiceksen ram hafıza değişilir ama işlemci ekran akrtı hayır çok güzel bi işlemcisi ve 140w 4060 var

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vututututu
acer olanı tercih edebilirsin ilerde değişmiceksen ram hafıza değişilir ama işlemci ekran akrtı hayır çok güzel bi işlemcisi ve 140w 4060 var
sanırım bende acer olanı alacağım 34 bine mantıklı geldi beni en az 4 yıl götürmesi lazım
bir de çok ses çıkarır mı sınıfta mal gibi bakmasınlar bana :D

Shourd

80+ Silver
sanırım bende acer olanı alacağım 34 bine mantıklı geldi beni en az 4 yıl götürmesi lazım
bir de çok ses çıkarır mı sınıfta mal gibi bakmasınlar bana :D
yani sısnıfta oyun açmicaksanız sorun olmaz uygulmasından kapatılabiliyor veya kısabiliyorsunuzdur

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vututututu
yani sısnıfta oyun açmicaksanız sorun olmaz uygulmasından kapatılabiliyor veya kısabiliyorsunuzdur
çok teşekkürler hangi siteden aldıgım önemli mi korkuyorum acıkcası kargoda gelirken zarar görmesinden

Shourd

80+ Silver
çok teşekkürler hangi siteden aldıgım önemli mi korkuyorum acıkcası kargoda gelirken zarar görmesinden
hangi siteden aldığınız kadar satıcısı önemli benim attığım yer harici farklı bir yerden alıcaksanız atın link bakiyim güvenilir mi? diye benim attığım güvenilir denebilir ve zarar görmesinden korkmayın laptopu açarken videoya alın sorun olursa kanıt olarak yolarsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vututututu
hangi siteden aldığınız kadar satıcısı önemli benim attığım yer harici farklı bir yerden alıcaksanız atın link bakiyim güvenilir mi? diye benim attığım güvenilir denebilir ve zarar görmesinden korkmayın laptopu açarken videoya alın sorun olursa kanıt olarak yolarsınız

şu şekilde 2 kişi buldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

KYk açıklandıktan sonra alıcam yaklaşık 1 2 haftada zam yemez inş

Son düzenleme:

Shourd

80+ Silver

şu şekilde 2 kişi buldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

KYk açıklandıktan sonra alıcam yaklaşık 1 2 haftada zam yemez inş
bozdan teknoloji daha iyi olur ikiside güvenilir gibi duruyor ama bozdan olan bu ürünün yetkili satıcısı

Omerturen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ömer Faruk
daha mı cazip hocam emin olun 3050 6gb saf güçte geride bi kart 4050 hem saf güçte daha iyi hemde dlls 3 gibi mükemmel bi fps artırma teknolojisi var ayrıca hp victus kulanan biri olarak söylüyorum 16 serisinin en büyük sorunlarından biri paneldir paneli sorunlu çıkabilir diğer yollaadğım laptoplar daha iyi sie yoladığım 4050 li laptop ekran kartında çok dhaa iyi işlemcide 4050 için iyi olduğundan sorun kalmıyor diyat açısından biri ikinci el biri sıfır ve son olarak eğer 8 aylık cihaza az kulanılmış diyorsanız bence bi sorun var sizde garantisinin nerdeyse yarısı kulanılmış bi cihaz ne kadar temiz olursa olsun bi sıfır değilir emin olun pişman olursunuz bana düzgün bi artısını söyleyin o hpnin haklısınız diceğim
Tamam hocam ilgi alakanıza teşekkür ederiö

Top Bottom