Neler Yeni

Çözüldü✓ 20 35BİN ARASI LAPTOP ÖNERİ

Kali10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Demir
Bütçe
35000

MONSTER DAN EMİN OLMAMAKLA BİRLİKTE BU GÖRDÜGÜNÜZ LAPTOPLAR ARASINDA COK KARARSIZIM LAPTOP AGIRLIKLI OLARAK İÇ MİMAR ÖGRENCİSİ TARAFINDAN KULLANILACAK ARADA OYUN VS TABİKİ OYNANACAK BU FIYAT ARALIKLARINDA DAHA İYİ ÖNERİLERİNİZ VARMIDIR YADA HANGİSİ ALINIR ALINMAZ ?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Monster 20.4 öneririm.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Hocam bilmedigimden soruyorum bu attıgım bilgisayarlar önerdiginden daha iyi duruyor ? neye göre 20.4 öneriyorsun
@berke. | Hocam bu monsterin modeli sorunsuzdur. Max P 3060 ekran kartı var ve bazı 3070leri geçiyor. Omenin stoğu bitmiş. Acerinda tükenmekte. Asus ise pahalı. 20.5i de önermem. Gerisini siz düşünün hocam kolay gelsin :)

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Pil gücü isteniyorsa zephyrus, Renk gamutu ve servis problem edilmiyor ise ve tek kanal ram e kabul iseniz Nitro 12700h. Bir tane daha alternatif T5 21.7 Max p 3070 bulunuyor. T7 v20.5 in control center uygulamasında turbo mod yoktu ileride eklerler mi bilmiyorum. Omen i eleyin o cihaz max q ve max p 3060 o karta yaklaşıyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Kali10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pil gücü isteniyorsa zephyrus, Renk gamutu ve servis problem edilmiyor ise ve tek kanal ram e kabul iseniz Nitro 12700h. Bir tane daha alternatif T5 21.7 Max p 3070 bulunuyor. T7 v20.5 in control center uygulamasında turbo mod yoktu ileride eklerler mi bilmiyorum. Omen i eleyin o cihaz max q ve max p 3060 o karta yaklaşıyor
Teşekkürler öneri için pil gücü tabi önemli ama ilk sıralarda değil çizim 3 boyutlu vs şeyler için agırlıklı olarak güçlü ekran kartı ve işlemciye ihtiyacım var sanırım. Tek kanal ram problem teşkil edebilir altarnatif önerdiginiz monstere bakacağım başka önerebileceginiz cihaz varmıdır? 30 35 bin Tl ye kadar ?

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
3070 max q bulunuyor yani 3060 max p ile arasındaki fark +2 GB vram (oyunda)
Renk gamutu mevcut ve tek kanal ram bulunuyor. Eğer ki yanına bir tane daha ram takmak isterseniz servise göndermelisiniz kendiniz takınca garanti dışı oluyor

Bu kadar bütçeye çıktıktan sonra 3060 pek önermiyorum 3070 alma imkanınız varken T5 21.7 bakın derim.

Kali10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3070 max q bulunuyor yani 3060 max p ile arasındaki fark +2 GB vram (oyunda)

Renk gamutu mevcut ve tek kanal ram bulunuyor. Eğer ki yanına bir tane daha ram takmak isterseniz servise göndermelisiniz kendiniz takınca garanti dışı oluyor

Bu kadar bütçeye çıktıktan sonra 3060 pek önermiyorum 3070 alma imkanınız varken T5 21.7 bakın derim.
TEŞEKKÜRLER önerdiğiniz bilgisayara bakacağım bu bütçe arasında daha iyisi önerme şansınız varmıdır Monster harici gelen şikayetler açıkcası biraz ürkütüyor monster tarafında

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
TEŞEKKÜRLER önerdiğiniz bilgisayara bakacağım bu bütçe arasında daha iyisi önerme şansınız varmıdır Monster harici gelen şikayetler açıkcası biraz ürkütüyor monster tarafında
Monster tarafının yarı şikayeti abra clevo kasalardan geliyor. Çünkü abra clevo kasalar dandik. Tulpar lar kaliteli bir sıkıntı yaramayacaktır aldığınız vakit 15 gün içinde iade garantiside var.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Berke hocamında dediği gibi şikayetlerin çoğu Abra modellerine ait, daha Tulpar'dan Abra gibi ısınma sorunu görmedim. Ama yine de monster harici bir cihaz isterseniz
Bence alınabilecek en ucuz 3070 cihaz bu

Kali10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Demir
Berke hocamında dediği gibi şikayetlerin çoğu Abra modellerine ait, daha Tulpar'dan Abra gibi ısınma sorunu görmedim. Ama yine de monster harici bir cihaz isterseniz
Bence alınabilecek en ucuz 3070 cihaz bu
Bu cihazıda takip ediyorum ama bütçe olarak beni biraz aşıyor öneri için teşekkürler Şuanda Görünen Ya T5 v21.7 yada Zephyrus Alacak gibiyim ama bakalım belki daha iyisi indirim vs denk getirebilirim.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Bu cihazıda takip ediyorum ama bütçe olarak beni biraz aşıyor öneri için teşekkürler Şuanda Görünen Ya T5 v21.7 yada Zephyrus Alacak gibiyim ama bakalım belki daha iyisi indirim vs denk getirebilirim.
İkisi arasında kalite dışında az bir şey soputma farkı var
Ama unutmayalım ki birisinde maxp 3060 birisinde maxp 3070 bulunuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,781
Üyeler
157,816
Son üye
kızılkumpas
Top Bottom